Strony internetowe

Domeną Software Studio jest wykwalifikowany zespół programistów i grafików, którzy sprostają wymaganiom i służą profesjonalną radą, w kwestiach związanych z nowoczesną informatyką dla przedsiębiorstw. Dzięki wdrażanym przez nas rozwiązaniom strony internetowe staja się wizytówką firmy i pomagają kreować w pełni profesjonalny wizerunek firmy w internecie.

Zaprojektujemy i wykonamy strony internetowe w technologii Microsoft ASP.net lub PHP (Word Press lub Joomla):

  • aplikacje webowe – wykonamy dla Państwa wszelkie aplikacje webowe, począwszy od czytnika poczty, a skończywszy na kanałach bezpiecznej komunikacji;
  • nowoczesny sklep internetowy – systemy sprzedaży internetowej – tworzymy systemy sprzedaży internetowej i rozwiązania wspomagające sprzedaż za pomocą internetu;
  • korporacyjne strony internetowe i intranetowe – rozbudowane kanały prezentacji informacji i kontaktu z klientami, pracownikami i przyszłymi kontrahentami. W połączeniu z systemami klasy ERP i CRM tworzą pełne rozwiązanie informatyczne wspomagające zarządzanie przedsiębiorstwem;
  • portale internetowe – specjalizujemy się w realizacji dużych portali internetowych o skomplikowanych mechanizmach wyszukiwania i prezentacji treści.
STRONY INTERNETOWE CMS
Wydaje się, że większość obecnie stron internetowych z jakich możemy w Polsce korzystać oparta jest o rozwiązania klasy CMS, których strony internetowe obsługiwane są za pomocą różnych wersji aplikacji PHP. Z pośród wielu tego typu rozwiązań, naszym zdaniem najciekawsze prezentują się systemu CMS Joomla oraz Word Press, których strony internetowe można łatwo i szybko budować zapewniając dużą elastyczność, możliwość kreowania indywidualnych szat graficznych.
Strony internetowe
Word Press

Produkty oferowane i wdrażane przez SoftwareStudio są dostosowywane do indywidualnych wymagań klientów i oferują:

  • niezawodność, dzięki wykorzystaniu wyłącznie sprawdzonych technologii i rozwiązań;
  • prostota użytkowania, dzięki intuicyjnemu interfejsowi – przeglądarka internetowa;
  • innowacyjność, wykorzystywanie nowatorskich kontrolek pozwalających cieszyć się użytkownikom z elastyczności i szybkości;
  • skalowalność.
Strony internetowe
Word Press

Przykłady stron internetowych Word Press:

Przykłady stron internetowych Joomla:

Przy projektowaniu i wdrażaniu naszych produktów używamy głównie rozwiązań oferowanych przez firmę Microsoft. Wszystkie nasze systemy powstały przy wykorzystaniu nowoczesnego środowiska programistycznego Microsoft Visual Studio 2010.

Oparcie naszych systemów na markach takich jak Microsoft Visual Studio 2008, Microsoft SQL Server 2008, Windows Server 2008R2 daje nam swobodę działania i pozwala na realizowanie nawet najbardziej wymagających projektów. Sprawia, że nie martwimy się o skalowalność, czy ograniczenia użytej technologi – jedyną granicą jest nasza kreatywność.
STRONY INTERNETOWE ASP.NET

ASP.NET – jest to zbiór technologii opartych na frameworku zaprojektowanym przez firmę Microsoft. Przeznaczony jest do budowy różnorodnych aplikacji webowych a także aplikacji typu XML Web Services. Strony ASP.NET są uruchamiane przy użyciu serwera, który umożliwia wygenerowanie treści HTML(CSS), WML lub XML – rozpoznawanych oraz interpretowanych przez przeglądarki internetowe. ASP.NET jest wspierany przez separujący warstwę logiki od warstwy prezenetacji, wątkowo-kierowany model programistyczny, co poprawia wydajność działania tworzonych przez nas aplikacji. Wspomniana przed chwilą logika stron ASP.NET oraz XML Web Services jest tworzona w językach Microsoft Visual Basic .NET, Microsoft Visual C# .NET lub w każdym innym języku wspierającym technologię Microsoft .NET Framework.

W drugiej połowie roku 2000 postanowiono zastąpić nazwę ASP+ nazwą ASP.NET. W ciągu kolejnych kilkunastu miesięcy opublikowano kilka wersji beta, aż w końcu 5 września 2002 roku opublikowano ASP.NET w wersji 1.0 jako część .NET framework 1.0. Niecały rok później, bowiem 2 kwietnia 2003 roku wydano kolejną wersję ASP.NET 1.1. Stanowiła ona część Windows Server 2003, co jako pewna innowacyjność miało zapoczątkować wsparcie w oprogramowywaniu i użytkowaniu urządzeń mobilnych.
SoftwareStudio Sp. z o.o.