enova2istore

enova2istore

iStore.pl to pierwsza i najstarsza platforma sklepowa na rynku, działająca w systemie SaaS powstała w 2001 roku, od 2007 r. wchodzi w skład Grupy Allegro wraz z m.in. Allegro.pl, Ceneo.pl, Oferia.pl oferuje gotowe, kompleksowe oprogramowanie sklepu internetowego, skupia ponad 2100 sklepów z różnorodnych branż, działa w bezpiecznym systemie prowizyjnym. Program Enova to nowowczesny system ERP działający na bazie SQL Server. Połączenie danych tych dwóch rozwiązań realizowane jest za pomocą programu enova2istore z wykorzystaniem WebApi.


Rynek handlu internetowego w Polsce z roku na rok wykazuje tendencje wzrostową, coraz więcej klientów docenia zalety kupowania taniej, szybciej i bez wychodzenia z domu. Zdecydowanym liderem rynku e-commerce w Polsce jest Grupa Allegro. W skład Grupy wchodzi kilka serwisów e-commerce, w tym także platforma sklepowa iStore, Strefa Marek oraz Ceneo.pl. Stąd potencjał Grupy Allegro jest nieporównywalny z żadnym innym serwisem e-commerce w Polsce.


enova2iStore 

SoftwareStudio oferuje autorskie rozwiązanie ułatwiające integrację sklepu działającego na platformie iStore lub Strefie Marek Allegro, program enova2iStore to integrator który pozwala na automatyczną aktualizację informacji w sklepie internetowym (np. stanów i cen) na podstawie danych odczytywanych z baz danych programów handlowo magazynowych np. enova firmy Soneta.
Program działa automatycznie i bezinterfejsowo, ustawiony harmonogram zadań uruchamia zadanie replikacji danych z określoną częstotliwością.
Dane odczytywane są z bazy SQL i przekazywane do sklepu iStore.

program enova
Firmy wykorzystujące rozwiązania grupy Allegro mają udostępniany standardowy mechanizm pozwalający na integrację własnych systemów ERP lub handlowo magazynowych ze sklepem internetowym iStore. Rozwiązanie oferowane przez iStore (Allegro) to zestaw funkcji udostępnianych przez WebService (WebApi).
WebAPI – usługa świadczona przez Grupę Allegro umożliwiająca korzystanie z interfejsu dostępowego, wykorzystującego protokół HTTP i język XML, zawierającego definicje WSDL protokołu SOAP opisujące sposób komunikacji zewnętrznych aplikacji z zasobami iStore.pl.

WebAPI iStore

WebAPI iStore.pl umożliwia wymianę informacji m. in. na temat zamówień, produktów czy klientów, między sklepem a oprogramowaniem zewnętrznym. Tym samym każdy właściciel sklepu iStore.pl zyskuje możliwość integracji z dowolnym zewnętrznym systemem: aplikacją, serwisem internetowym czy też usługą. Co ważne korzystanie z usługi WebAPI iStore.pl jest bezpłatne!

Każdy właściciel sklepu iStore.pl może teraz zbudować całkiem nowe funkcjonalności usprawniające sprzedaż w oparciu o usługę WebAPI iStore.pl. W jej ramach udostępniamy szereg metod, które wspólnie dają możliwość tworzenia indywidualnych rozwiązań handlowych, logistycznych czy administracyjnych powiązanych ze sklepem iStore.pl. Zyskujemy możliwość integracji ze sklepem iStore.pl również nietypowych, a także indywidualnych rozwiązań.

Usługa WebAPI iStore.pl może być wykorzystana np. do integracji własnego sklepu z dostępnymi na rynku, bądź własnymi, rozwiązaniami finansowo-księgowymi, magazynowymi, CRM czy też np. do przygotowania własnego modułu do administracji sklepem.

źródło: istore.pl, allegro.pl, zrzuty ekranów są przykładami wersji testowej i zawierają dane przykładowe.
SoftwareStudio Sp. z o.o.
TMS tool management software

System Utrzymania Ruchu

Na rynku jest wiele systemów CMMS w szerokim zakresie cen i możliwości, jednak większość z nich to rozwiązania działające na pojedynczych komputerach z Windows. Cechą charakterystyczną rozwiązań SoftwareStudio jest nowoczesna technologia (architektura client server, baza MS SQL 2008 server, ASP.net) pozwalająca na pracę zarówno na komputerze (aplikacja Windows, wersja Framework)…

Made in Poland

Służba utrzymania ruchu

Służba utrzymania ruchu Rozwiązania CMMS są to zarówno programy przeznaczone dla niedużych firm, jak i złożone aplikacje współpracujące z innymi systemami w przedsiębiorstwie. Wybór programu wśród rozwiązań działających na bazie Microsoft SQL Server jest nieduży, a jeszcze mniejszy gdy firma szuka rozwiązań działających przez przeglądarkę internetową, terminale z systemem operacyjnym…

CMMS robot Android

Utrzymanie ruchu maszyn i urządzeń

Sposób utrzymania ruchu określonych maszyn i urządzeń zależy od ich charakterystyki konstrukcyjnej i roli, jaką spełniają w procesie produkcyjnym. Urządzenia skomplikowane, kosztowne i pracujące w zautomatyzowanych liniach technologicznych powinny być utrzymywane bardzo starannie. Ich awaria powoduje, bowiem przestój całej linii. Strategię eksploatacyjną należy, więc dostosować do konkretnych urządzeń i maszyn…

Służby utrzymania ruchu

Utrzymanie ruchu zakładów przemysłowych to zespół, często trudno mierzalnych czynników, których poprawne funkcjonowanie przyczynia się do sprawnego realizowania szeroko rozumianego procesu produkcji. Sprawne utrzymanie ruchu połączone z poprawnością wszystkich procesów biznesowych przyczynia się do wzrostu efektywności przedsiębiorstwa, a tym samym jego lepszej kondycji finansowej. Specyfika poszczególnych gałęzi przemysłu jest bardzo…

TCS program demo

Oferta oprogramowania do narzędziowni to nie tylko opis na stronie internetowej.
Jeżeli prezentacja multimedialna nie wystarcza to przekonaj się samodzielnie.
Czy nasze demo programu TCS Twoim potrzebom?
narzędziownia wypożyczenia i zwroty narzędzi, Gospodarka narzędziowa
Narzędziownia

Wypożyczanie narzędzi z programu

StudioSystem oferuje oprogramowanie narzędziowni, czyli rozwiązanie do prowadzenia gospodarki magazynowej narzędzi, maszyn i urządzeń, czyli wypożyczanie narzędzi. Wypożyczać można zarówno narzędzia pracownikom (wyposażenie pracowników w narzędzia pracy) . Oprogramowanie dla narzędziowni Narzędziownia – zwrot narzędzi

zestaw narzędzi pracownika - SoftwareStudio. System-Utrzymania-Ruchu
SAdam

Zarządzanie narzędziami

Zarządzanie narzędziami jest niezwykle ważne. Warto wiedzieć ile narzędzi jakiego rodzaju jest dostępnych, które z nich są całkowicie sprawne, a jakie wymagają naprawy. Nowoczesne firmy budowlane, produkcyjne i wszystkie, których operacje opierają się na korzystaniu

WMS

Nowoczesny sklep internetowy

Sklepy internetowe stają się głównym sposobem kontaktu sklepu z klientem: zarówno w sensie biznesowym (rozwiązania B2B), jak i indywidualnym (rozwiązania B2C). Sklepy internetowe stworzone przy pomocy technologii Microsoft ASp.net oraz oprogramowania do zarządzania treścią CMS zapewniają wysoką skuteczność sprzedaży oraz łatwą pracę z oprogramowaniem sklepu internetowego.