gesty Microsoftu w Windows 8

gesty Microsoftu w Windows 8

Windows 7 obsługiwał interakcję dotykiem, jednak nie sprawdził się na tabletach. Czy uda się Windows 8? Tak, jeśli aplikacje będą odpowiednio zaprojektowane. Microsoft, by pomóc programistów, publikuje na swoim blogu informacje o możliwościach systemu Windows 8. Microsoft upublicznił oczekujące na przyznanie patenty na gesty dotykowe, które wykonuje się poza powierzchnią ekranu, na krawędziach tabletu oraz na wielu ekranach. Jeśli firmie z Redmond się powiedzie, nowe gesty będą obsługiwane przez system Windows 8. Z patentów wynika, że możemy doczekać się systemów wieloekranowych, zbudowanych z zespołu ekranów dotykowych. Same gesty nie są rewolucyjne („tapnięcie”, uszczypnięcie, przerzucanie stron itp.), ale możliwość rozpoznawania ich na dwóch powierzchniach dotykowych jednocześnie pozwoli na obsługę zupełnie nowych urządzeń. I zapewne nie skończy się na zwykłym tablecie składanym z dwóch części. Ciekawostką są gesty „krawędziowe”, które, jak nazwa wskazuje, wykonuje się na krawędzi ekranu. Dotyczy to urządzeń dotykowych, w których ramka wokół ekranu jest przedłużeniem powierzchni czułej na dotyk.

W praktyce oznacza to, że jeśli tablet z systemem Windows 8będzie miał taką właśnie ramkę, będzie można nim sterować poprzez gesty wykonywane jedną ręką na krawędzi, lub na przykład kciukami obu dłoni po przeciwnych stronach tabletu. Mając do dyspozycji system wieloekranowy można pokusić się o konstrukcję urządzenia o niemal dowolnym kształcie, lub zespół urządzeo, które można ze sobą w jakiś sposób łączyd, aby uzyskać większą powierzchnię operacyjną.

Microsoft chce, by użytkownik i programista nie czuli się skrępowani brakiem możliwości dowolnej interakcji z systemem. Dlatego zaimplementował zaawansowaną obsługę gestów w Windows 8, dzięki czemu możemy dane czynności wykonać znacznie szybciej, niż wykonując je tradycyjnie.
To właśnie dlatego Microsoft wymaga od producentów tabletów z Windows 8 ekranu dotykowego obsługującego nie mniej, niż pięć punktów równoczesnego dotyku. System będzie też można zainstalować na urządzeniach starszej generacji, jednak nowy sprzęt musi spełnić minimalne wymagania Microsoftu. Na starszych tabletach ze starszymi ekranami dotykowymi będzie uruchomiony dodatkowy, 20-pikeslowy bufor, dzięki czemu będą działać gesty zaczynające się od krawędzi ekranu. Oznacza to jednak, że aplikacje nie będą mogły mieć w tych dwudziestu pikselach przy krawędzi żadnego elementu interfejsu innego, niż systemowy.

Microsoft zaznacza, że niektóre stare ekrany dotykowe mają problem z rozróżnieniem ruchu palcem po ekranie od pojedynczego dotknięcia: Windows będzie próbował temu zaradzić nie wykonując żadnej czynności, by wymusić na użytkowniku wolniejszy, precyzyjniejszy ruch, co ma pozwolić uniknąć „nieobliczalności” systemu. Microsoft twierdzi, że chodzi o „bardzo stare i rzadko występujące na rynku tablety”, dodając, że komputery certyfikowane jako zgodne z Windows 8będą musiały przejść rygorystyczne testy jakościowe, by uniknąć wpadek znanych z poprzednich generacji Windows.

/źródło: microsoft.com i chip.pl/
SoftwareStudio Sp. z o.o.

Jak wykorzystać systemy zarządzania gospodarką narzędziową w narzędziowni?

Narzędziownia to magazyn narzędzi, czyli miejsce na przechowywanie i wypożyczanie narzędzi, zwykle wraz ze wzrostem ilości narzędzi na stanie magazynu narzędzi pojawia się problem, jak tym zarządzać i kontrolować. Systemy zarządzania gospodarką narzędziową to rozwiązania do obsługi narzędziowni. TCS to program komputerowy do obsługi wypożyczalni narzędzi oraz ewidencji dowolnych zasobów majątku firmy np. sprzętu, urządzeń, części zamiennych, niezbędnego wyposażenia, środków trwałych, z zastosowaniem zautomatyzowanej rejestracji wydań i zwrotów. Dlatego narzędziarnia windows 8 powinieneś o tym wiedzieć!.

Systemy zarządzania gospodarką narzędziową | Więcej na temat Narzędziarnia Windows 8

Systemy zarządzania gospodarką narzędziową

Czy narzędziarnia windows 8 jest dostępny na Androida?

Firmy, w których do pracy wykorzystuje się różnego rodzaju specjalistyczne narzędzia potrzebują sprawnego oprogramowania. SoftwareStudio stworzyło Magazyn Narzędzi.net. To system, który umożliwia zarządzania wypożyczaniem narzędzi i urządzeń. Pokazuje informacje o tym jaki pracownik w danej chwili użytkuje dany przyrząd oraz kiedy zostanie przez niego zwrócony.

Aplikacja dla narzędziowca

Narzędziarnia Windows 8 Aplikacja dla narzędziowca

Program do wypożyczalni

Rezerwacje na daną pozycję magazynową można zarejestrować tylko wówczas gdy taka pozycja znajduje się w magazynie, są jednak sytuacje, gdy dana pozycja jest pożądana w określonym czasie, jednak w bieżącym czasie jest niedostępna (może być wypożyczona przez innego pracownika). W takim wypadku w programie rejestrujemy dokument zamówienia na określony czas OD i DO w jakim to okresie będziemy chcieli wypożyczyć daną pozycję magazynową. Złożenie zamówienia działa kontrolnie ale nie blokuje Operacji związanych z wypożyczaniem artykułu innym pracownikom.

Program do wypożyczalni

PROGRAM DO WYPOŻYCZALNI

Dlaczego powinienem poznać narzędziarnia windows 8 i wykorzystać w mojej narzędziowni?

Chipy RFID znajdują zastosowanie w przemyśle, logistyce, handlu, transporcie, budownictwie, służbie zdrowia i w wielu innych. Pozwalają na kodowanie asortymentu, gdzie nośnikiem wszystkich ważnych informacji jest kod kreskowy. Dzięki temu możliwe jest natychmiastowe lokalizowanie produktów i sprzętów, a także uzyskanie na ich temat najważniejszych informacji. W takiej sytuacji narzędziownia używa uniwersalny program do obsługi RFID i kodów kreskowych czy QR.

Gospodarka narzędziami

Gospodarka narzędziami Narzędziarnia Windows 8

TCS.net, czyli narzędziownia i program magazynowy !

Dzięki programowi i jego ewidencji sprzęt znajdujący się na wyposażeniu będzie dostępny na czas. Przed realizacją konkretnego projektu zawsze można sprawdzić jak duża ilość konkretnego rodzaju sprzętu jest dostępna w magazynie. Weryfikacja tego czy danego typu narzędzi i urządzeń wystarczy, czy może trzeba zakupić więcej, pozwala precyzyjnie planować zużycie narzędzi i harmonogramować realizację projektów firmowych. Tak więc zarówno narzędziownia potrzebuje program magazynowy dostępny online oraz na Android. Sprawdź jak działa narzędziarnia windows 8 !.

Narzędziownia i program magazynowy

Narzędziownia i program magazynowy

Po co narzędziarnia windows 8 w narzędziowni?

W programie Magazyn Narzędzi dokument spisu z natury w trakcie realizacji jest modyfikowany przez użycie polecenia EDYCJA. Modyfikacja dokumentu inwentaryzacji wymaga użycia polecenia EDYCJA. W trybie edycji mogą być modyfikowane dane zapisane w pozycjach. Dokument może być modyfikowany do momentu zamknięcia inwentaryzacji. W programie prowadzona jest ewidencja ilościowo-wartościowa różnego rodzaju narzędzi w układzie wielonarzędziowym. Nowoczesna firma wymaga nowoczesnych narzędzi zarządzania gospodarką narzędziową, jednym z takich narzędzi jest nasz program w technologii ASP.net.

Podstawowa funkcjonalność: Kartoteka narzędzi; Kody kreskowe; Kartoteki kontrahentów; Kartoteki pracowników. Dokumenty obrotu magazynowego: wydawania i przyjmowania narzędzi (zwrotu). Ewidencja według lokalizacji – miejsc użytkowania i składowania. Zestawienia i raporty – możliwość deklarowania własnych. Produkcja narzędzi – lista narzędziowa i technologia produkcji. Zamówienia do dostawców – ewidencja zapotrzebowań na narzędzia. Eksport zestawień, kartotek i dokumentów w wielu różnych formatach m.in. arkusza kalkulacyjny MS Excel, PDF, TXT, CSV, XML.

Oprogramowanie w narzędziowni

Narzędziarnia Windows 8 Oprogramowanie w narzędziowni

Program do zarządzania narzędziownią

Program do przeglądów technicznych narzędzi i maszyn jest współcześnie niezbędny do tego, aby mieć stały podgląd tego, jakie urządzenia potrzebują przeglądu, naprawy, a jakie można użytkować. SoftwareStudio stworzyło oprogramowanie do zarządzania magazynem narzędzi. Posiada ono moduł “przeglądy narzędzi”. Pozwala on na automatyzację przeglądów.

Program do zarządzania narzędziownią

PROGRAM DO ZARZĄDZANIA NARZĘDZIOWNIĄ

Więcej na temat narzędziarnia windows 8 znajdziesz na tej stronie dotyczącej magazynu w narzędziowni.

Arkusz inwentaryzacyjny (spis z natury) to rejestr stanów magazynowych wynikający z przeprowadzonej inwentury dla poszczególnych kartotek magazynowych. W rejestrze można podejrzeć pozycje arkusza inwentaryzacyjnego w zależności od numeru arkusza spisowego czy miejsca składowania. Dostępne są standardowe funkcje sortowania, filtrowania, grupowania oraz drukowania.

Narzędzia.net

Narzędzia.net Narzędziarnia Windows 8

Sprawdź jak działa program do wypożyczalni sprzętu !

Tagi na pojemniki i kontenery RFID UHF dalekiego zasięgu identyfikują konkretną sztukę opakowania, nośnika logistycznego. Umożliwiają trwałe znakowanie, a dzięki temu ekspresową ewidencję i lokalizowanie kontenerów oraz pojemników. Znakowanie jest również doskonałym zabezpieczeniem przed kradzieżą. Poznaj więc program do wypożyczalni sprzętu TCS.net od SoftwareStudio! Program wspomaga controlling zasobów. Efektywnie poprowadzi ewidencję dowolnych materiałów, wyposażenia i środków trwałych. A także niskocennych oraz rozliczy z nich użytkowników. Wykryje nieuzasadnione użycie sprzętu i dostarczy niezbędne raporty i analizy kierownikowi magazynu. Ponieważ narzędziarnia windows 8 , dlatego powinieneś skorzystać z oferty SoftwareStudio!.

Program do wypożyczalni sprzętu

Program do wypożyczalni sprzętu

Ponieważ oferujemy narzędziarnia windows 8 to chcemy abyś z tego skorzystał!

Program przeznaczony do ewidencji sprzętu, narzędzi i materiałów eksploatacyjnych pozwala także na wypożyczenia narzędzi i urządzeń. Może się to odbywać zarówno wewnątrz (wypożyczenia pracownicze), jak i na zewnątrz (wypożyczenia do innych oddziałów i firm). Oprogramowanie zawsze wyświetla aktualne informacje na temat tego, gdzie znajdują się narzędzia oraz urządzenia.

Program wypożyczalnia

Narzędziarnia Windows 8 Program wypożyczalnia

Gospodarka narzędziami

Magazyn Narzędzi Framework to wersja Windows programu do prowadzenia magazynu narzędzi. Narzędziownia 2008 ASP.net jest to program przeznaczony do komputerowego wspomagania zarządzania gospodarką narzędziami. Program umożliwia ewidencję narzędzi określając ich atrybuty oraz definiując ich dowolny podział zarówno ze względu na grupy, lokalizację w magazynie czy przypisanie osobom odpowiedzialnym za ich użytkowanie lub nadzór.

Gospodarka narzędziami

GOSPODARKA NARZĘDZIAMI

Tak, narzędziarnia windows 8 koniecznie trzeba wdrożyć w Twojej narzędziowni.

Program SoftwareStudio zawiera moduł sorty odzieżowe. Przeznaczony on jest dla firm wszystkich branż, które m.in. wydają odzież roboczą, odzież ochronną, środki czystości i ewidencjonują wyposażenie pracowników w środki trwałe niskokosztowe. Program prowadzi gospodarkę magazynową, terminowość wydań i zwrotów. Sorty odzieżowe program jest przydatny dla firm użytkowników odzieży roboczej, jak i dla firm obsługujących swoich klientów w zakresie odzieży roboczej. Raporty oraz plany wydawania sortów, zapotrzebowania na sorty odzieżowe, sorty wydane, sorty na magazynie, z podziałem na pracowników to ważne elementy programu.

Program do prowadzenia wypożyczalni narzędzi

Program do prowadzenia wypożyczalni narzędzi Narzędziarnia Windows 8

Tak, program dla wypożyczalni sprzętu musisz wdrożyć w swojej narzędziowni.

Firmy, w których do pracy wykorzystuje się różnego rodzaju specjalistyczne narzędzia, potrzebują sprawnego oprogramowania. SoftwareStudio stworzyło Magazyn Narzędzi.net. To system, który umożliwia zarządzanie wypożyczaniem narzędzi i urządzeń. Pokazuje informacje o tym jaki pracownik w danej chwili użytkuje dany przyrząd oraz kiedy zostanie przez niego zwrócony. Tak więc, program dla wypożyczalni sprzętu jest niezbędny w każdej firmie produkcyjnej i budowlana, remontowej i montażowej. Dlaczego narzędziarnia windows 8 powinieneś wdrożyć w swojej firmie?.

Program dla wypożyczalni sprzętu

Program dla wypożyczalni sprzętu

Ponieważ narzędziarnia windows 8 , dlatego powinieneś skorzystać z oferty SoftwareStudio!

Program posiada moduł inwentaryzacji magazynu narzędzi, sprzętu, środków trwałych i wyposażenia. W każdym momencie można dokonać dokładnej inwentaryzacji każdego rodzaju sprzętu, z podziałem na numer serii czy konkretny model. Oprogramowanie generuje również dokumentację związaną z inwentaryzacją sprzętów. Można importować te dane do pliku programu excel, albo wydrukować.

Program wypożyczalnia

Narzędziarnia Windows 8 Program wypożyczalnia

Wypożyczanie narzędzi

Oprogramowanie uzupełnia inne funkcjonalności systemu wspomagające realizację produkcji np. w obszarze odzieży roboczej, wyposażenia pracownika czy kontroli jakości. Rozwiązanie daje sporą możliwość elastycznego dostosowania do specyfiki działalności produkcyjnej firmy, pozwalając na szerokie definiowanie poszczególnych elementów. Już na etapie projektowania prowadzone są konsultacje z potencjalnymi użytkownikami, tak aby aplikacja możliwie najwcześniej zapewniała maksymalną ergonomię pracy oraz szybki dostęp do podstawowych informacji o stanie wypożyczalni narzędzi.

Wypożyczanie narzędzi

WYPOŻYCZANIE NARZĘDZI

Jak szybko wdrożyć narzędziarnia windows 8 w narzędziowni?

Administrator może zakładać konta nowych użytkowników programu, zmieniać ich uprawnienia do wykonywania określonych zadań oraz wprowadzać dane ewidencyjne. Użytkownik może mieć także czasowo wyłączone konto dostępu. Program domyślnie wykorzystuje autentykację Windows, w związku z tym zabezpieczanie i hasła są te same co do systemu Operacyjnego i nie musi być wymagane dodatkowe logowanie.

Tool Management Software

Tool Management Software Narzędziarnia Windows 8
Narzędziarnia Windows 8

najciekawsze w programie magazynowym

Najciekawsze w programie magazynowym

Zobacz co jest najciekawsze w magazynie narzędzi. Oprogramowanie, które używać będziesz w magazynie z narzędziami powinno być szybkie i niezawodne. Narzędzia wypożyczone pracownikom lub kontrahentom podlegają zwrotowi do magazynu, skąd zostały pobrane – wypożyczone. Oprogramowanie StudioSystem oferuje rozwiązanie do prowadzenia gospodarki narzędziowej – magazyn narzędzi, maszyn i urządzeń z uwzględnieniem…

Cechy

Funkcja CECHY umożliwia wprowadzenie do wybranej kartoteki dodatkowych informacji. Kategorie cech dla poszczególnych kartotek/dokumentów definiuje administrator systemu, operator natomiast ma możliwość uzupełnienia informacji w poszczególnych polach.

Edycja lokalizacji

Modyfikacja kartoteki lokalizacji wymaga użycia polecenia EDYCJA. Po wywołaniu funkcji zostaje wyświetlona formatka umożliwiająca wprowadzenie zmian w wybranych polach
aplikacja magazyn narzędzi

Internet Explorer 11

Program uruchamiany może być na przeglądarce Internet Explorer do wersji 10 bez większych kłopotów. W 2013 roku wprowadziliśmy zmiany w standardzie na HTML5 dla produktów działających w ramach StudioSystem, jednak wiele poprzednich starszych wersji pracuje w standardzie HTML4. Aplikacje te uruchamiane za pomocą Internet Explorer w wersji 11 można uruchamiać…

TCS program demo

Oferta oprogramowania do narzędziowni to nie tylko opis na stronie internetowej.
Jeżeli prezentacja multimedialna nie wystarcza to przekonaj się samodzielnie.
Czy nasze demo programu TCS Twoim potrzebom?
zestaw narzędzi pracownika - SoftwareStudio. System-Utrzymania-Ruchu
SAdam

Zarządzanie narzędziami

Zarządzanie narzędziami jest niezwykle ważne. Warto wiedzieć ile narzędzi jakiego rodzaju jest dostępnych, które z nich są całkowicie sprawne, a jakie wymagają naprawy. Nowoczesne firmy budowlane, produkcyjne i wszystkie, których operacje opierają się na korzystaniu

Program Magazyn Narzędzi SQL

Oprogramowanie jest to program magazyn narzędzi SQL przeznaczony do komputerowego wspomagania zarządzania gospodarką narzędziami. Program umożliwia ewidencję narzędzi określając ich atrybuty oraz definiując ich dowolny podział zarówno ze względu na grupy, lokalizację w magazynie czy

Tagi RFID w narzędziowni
SAdam

Windows Azure

Windows Azure Usługi w chmurze systemu windows Azure umożliwiają szybkie wdrażanie zaawansowanych aplikacji i usług oraz zarządzanie nimi. Wystarczy przekazać aplikację, a system Windows Azure obsłuży proces wdraża.