Oprogramowanie Microsoft Office 2010 oferuje nowe, zaawansowane i elastyczne funkcje umożliwiające lepsze wykonywanie zadań w pracy, w domu lub w szkole.
Tworzenie wyróżniających się raportów i prezentacji jest teraz łatwiejsze dzięki narzędziom pozwalającym na kreatywne przetwarzanie pomysłów. Dostęp do plików programu Office za pomocą przeglądarki sieci Web lub telefonu z systemem Windows pozwala na utrzymanie łączności z projektami nawet wtedy, gdy jest się z dala od własnego komputera1. Dzięki funkcjom jednoczesnego udostępniania, edytowania i przeglądania plików można wydajnie współpracować z osobami z innych obszarów geograficznych i stref czasowych.

Pakiet Office 2010 umożliwia pracę w dowolnym miejscu i czasie oraz osiąganie zdumiewających wyników.

Office w przeglądarce – aplikacje Microsoft Office Web Apps umożliwiają wykonywanie większej liczby zadań w dowolnym miejscu (w biurze, w domu lub w podróży) i czasie. Są to wygodne dodatki do programów Microsoft Word, Excel, PowerPoint i OneNote obsługiwane w trybie online, które pozwalają w łatwy sposób wyświetlać i edytować dokumenty oraz uzyskiwać do nich dostęp bezpośrednio w przeglądarce sieci Web. Aplikacje Office Web Apps w usłudze SkyDrive są dostępne bezpłatnie.

Microsoft Word 2010

Word 2010 pomaga tworzyć i organizować dokumenty w sposób wydajniejszy, efektywniejszy i łatwiejszy niż kiedykolwiek wcześniej. Jego ulepszone funkcje pozwalają na tworzenie dokumentów o profesjonalnym standardzie i zapisywanie ich online do wspólnego edytowania i współdzielenia z prawie każdej przeglądarki internetowej. Twoje dokumenty są zawsze pod ręką, żebyś mógł zapisać swoje najlepsze pomysły gdziekolwiek jesteś w dowolnym czasie.

Microsoft Excel 2010
Microsoft Excel 2010 pomoże Ci analizować, zarządzać, oraz dzielić się informacjami w sposób o wiele bardziej rozbudowany niż dotychczas, abyś mógł podejmować lepsze i szybsze decyzje. Nowe narzędzia do analizowania i wizualizacji danych pomogą ci śledzić i podkreślać ważne trendy – a współpraca online oznacza, że nikt nie będzie poza obiegiem.


Microsoft PowerPoint 2010

Prezentacja w Microsoft PowerPoint (PPT) 2010 to więcej niż kiedykolwiek wcześniej możliwości tworzenia. Nowy PowerPoint umożliwia nam także lepszą wymianę prezentacji, a także ulepszoną edycję wideo i obrazów oraz urzekające publiczność efekty prezentacji. Pracuj równocześnie z innymi osobami online i otwieraj swoje prezentacje z dowolnego miejsca.


Microsoft Outlook 2010
Poczta w Outlook 2010 to narzędzia spełniające wszystkie potrzeby komunikacji w pracy, domu i szkole. Począwszy od zaawansowanego sposobu organizowania poczty e-mail, wyszukiwania, komunikacji, jak i funkcji z zakresu sieci społecznościowych po przeprojektowany interfejs, pomoże Ci pracować efektywnie, oraz pozostawać w ciągłym kontakcie z siecią kontaktów prywatnych i biznesowych.
Microsoft OneNote 2010
Microsoft OneNote 2010 to najlepsze miejsce do przechowywania i współdzielenia tekstu, obrazów, filmów i notatek audio, aby przechowywać przemyślenia, pomysły i informacje pod ręką. Współdziel i edytuj notatniki z osobami w Twojej sieci – i trzymaj je dostępne z dowolnego połączonego urządzenia.
SoftwareStudio Sp. z o.o.