ReFS w Windows Server

sorty odzieżowe program SoftwareStudio

ReFS w Windows Server

Czy znasz już Narzędziownia Windows Server ? Kliknij, aby dowiedzieć się więcej.

Technologie Microsoft

Wśród technologi Microsoft systemy plików to rozwiązanie dość wiekowe, Windows domyślnie korzysta ze stworzonego w erze Windows NT 3.1, niemal 20 lat temu systemu plików NTFS. Podobno NTFS jest dziś najpowszechniej używanym, zaawansowanym i bogatym w funkcjonalności systemem plików, to trudno w te słowa uwierzyć komuś, kto miał okazję zobaczyć ZFS na Solarisie czy paletę rozwiązań używanych na Linuksie. Teraz to jednak zostaną wprowadzone zmiany w Windows Server 8 zostanie wprowadzony system plików.

Windows 8 odnosi się do kolejnej wersji systemu Microsoft Windows po Windows 7, ukaże się w wersji produkcyjnej najprawdopodobniej w roku 2012. W 2011 roku w Las Vegas, Microsoft ogłosił, że będzie w tym wsparcie dla system-on-a-chip (SoC) i mobilnych procesorów ARM w następnej wersji systemu operacyjnego Windows, który ma się nazywać Windows 8.

ReFS w Windows 8 Server (od Resilient File System, Odporny System Plików) to wynik pracy zespołu Storage and File System Microsoftu.
System plików ReFS posiada wiedzę wyniesioną z doświadczeń z systemami plików Windows NT ( kolejnych wersji Microsoft Windows) i udoskonala ją. Microsoft nie zaczynał wiec od podstaw, lecz przekształcił dotychczasowy system plików NTFS w nowe rozwiązanie. Te właściwe części NTFS, które zostały wykorzystane, to przede wszystkim implementacja semantyki systemu plików: operacji na interfejsie, takich jak odczyt, zapis, otwieranie, zamykanie itp., utrzymanie w pamięci stanów pliku i wolumeny, buforowanie pamięci, synchronizacja danych plików i wymuszanie bezpieczeństwa. Ma to zapewnić wysoki poziom kompatybilności z tymi funkcjonalnościami NTFS, które przeniesiono do ReFS w Windows 8.

Na początku XXI wieku Microsoft planował rewolucyjny system operacyjny o kodowej nazwie Longhorn, który miał być wyposażony w nowy system plików o nazwie Protogon, jednak projekt został porzucony i zamiast niego pojawił się źle przyjęty przez rynek system Windows Vista, który podobnie jak “siódemka” korzysta ze starego NTFS’a.
W pierwszych wersjach Windows 8 powrócił Protogon, którego jednak później znów “usunięto”, a użytkownicy w większości stracili nadzieję, że w kolejnych “okienkach” pojawi się nowy, lepszy system plików.

Po co program narzędzia w narzędziowni?

Dane o narzędziach przypisywane są do kartoteki narzędziowej. Wypożyczania narzędzi odbywa się bezpośrednio pracownikom/wykonawcom. Programy oferowane przez SoftwareStudio Sp. z o.o. wykorzystują technologie i rozwiązania Microsoft, dlatego powinny być spełnione wymagania i zalecenia podawane przez firmę Microsoft dla aplikacji IIS Server + SQL Server. Aplikacje działające w technologii ASP.net firmy SoftwareStudio opierają się w dużej mierze o rozwiązania firmy Microsoft, co nie tylko daje pewność i stabilność stosowanych rozwiązań ale również pewien uniwersalizm w stosowanych technologiach. Jak wykorzystać narzędziownia windows server w narzędziowni?.

Program narzędzia | Więcej na temat Narzędziownia Windows Server

Program narzędzia

Jak możesz narzędziownia windows server wykorzystać w narzędziowni?

Wydruk dokumentu wykonywany jest przez użycie polecenia WYDRUK z górnego paska przycisków. Drukowany jest dokument, który został zaznaczony (przez kliknięcie na dowolną pozycję dokumentu) przed uruchomieniem funkcji. W górnym pasku okna wydruku dostępne są polecenia obsługi wydruku. Podgląd wybranych stron wydruku umożliwiają polecenia: – przejście do pierwszej strony wydruku, – przejście do strony poprzedniej, – informacja o aktualnie wyświetlanej stroni i sumie wszystkich stron wydruku, – przejście do strony kolejnej – przejście do strony ostatniej. Wyszukanie informacji na wydruku wykonywane jest przez użycie polecenia FIND. Na wydruku zostaje zaznaczona informacja zapisana w polu obok polecenia. Odszukanie kolejnych wystąpień szukanego ciągu znaków wykonywane jest przez użycie polecenia NEXT. Zapisanie wydruku w formacie Excela lub PDF wykonywane jest przez polecenie EXPORT. Format zapisanego pliku wybierany jest ze skorowidza wyświetlanego przez przycisk listy rozwijanej w polu SELECT A FORMAT.Uruchomienie wydruku wymaga potwierdzenia ikony drukarki na panelu funkcji. Po wybraniu ikony wyświetlone zostaje okno drukowania. Oprogramowanie dla narzędziowca

Narzędziownia Windows Server Oprogramowanie dla narzędziowca

Narzędzia.net

Dzięki zastosowaniu programu Magazyn Narzędzi SQL została uchwycona wartość narzędzi będących na stanie magazynu wypożyczalni. Program informuje natychmiast o stanie wypożyczalni oraz o pracownikach korzystających z danego narzędzia lub urządzenia. Dzięki zastosowaniu programu w narzędziowni następuje lepsze wykorzystanie posiadanych narzędzi. Rejestrowane są wszystkie ruchy na kartotece magazynowej: zakup narzędzia, likwidacja, sprzedaż, wypożyczenie, zwrot. Obsługujący posiada informacje o aktualnym stanie i planowanych terminach zwrotu. Narzędzia.net

NARZĘDZIA.NET

Tak, narzędziownia windows server musisz wdrożyć w swojej narzędziowni.

Sekcja skorowidza systemowych pozwala na zmiany definicji skorowidza wpływających na sposób działania programu. Są to zwykle skorowidze automatycznie wypełniane danymi podczas instalacji systemu, ale z tego poziomu administrator lub wdrożeniowiec może dokonać zmian w ustawieniach. Dostępne są następujące skorowidze systemowe: definicje statusów dokumentów, dostępne style MENU, sposoby obliczania stanów magazynowych, dostępnych transakcji, obsługiwane języki dla wersji Multilanguage, lista tłumaczeń polskich określeń (fraz) na inne języki. Gospodarka narzędziowa

Gospodarka narzędziowa Narzędziownia Windows Server

10 powodów, aby skorzystać z narzędzia czytnik rfid !

Czytnik RFID podłączony do programu rozpoznaje jednocześnie wiele przedmiotów co przyśpiesza ewidencję wydań i zwrotów. Tagi RFID na metal są specjalnie dostosowane do pracy na powierzchniach metalowych. Tagi RFID to najlepszy sposób na oznaczanie urządzeń i sprzętów, których części (albo całość) jest z metalu. Są trwałe, stają się coraz popularniejsze. Bardzo często wykorzystuje się je w oznaczaniu urządzeń takich jak: laptopy, drukarki, dyski. Czy narzędziownia windows server jest dostępny na Androida?.

Narzędzia czytnik rfid

Narzędzia czytnik rfid

Czy wiesz, że narzędziownia windows server to element programu w narzędziowni?

Elastyczność programu pozwala wykorzystać go w przedsiębiorstwie do monitorowania wszelkiego rodzaju transakcji o charakterze wypożyczania. Nadzór nad tego typu transakcjami dostarcza użytkownikom bieżącej wiedzy o tym, kto aktualnie wykorzystuje dane narzędzie i kiedy powinno ono zostać zwrócone. Ponadto dzięki obsłudze lokalizacji system podpowie, gdzie można znaleźć dane narzędzie i jaka jego ilość jest aktualnie do dyspozycji. Gospodarka narzędziami

Narzędziownia Windows Server Gospodarka narzędziami

Gospodarka narzędziowa

Koszty związane z utrzymaniem narzędzi w odpowiednim stanie powinny być dokładnie kontrolowane i analizowane. Ważne jest rozliczanie tych kosztów i weryfikacja tego, czy dane urządzenie ma odpowiednią wartość, aby kolejny raz inwestować w jego naprawę. Program wspiera rozliczanie kosztów eksploatacji narzędzi, maszyn i pojazdów.

Gospodarka narzędziowa

GOSPODARKA NARZĘDZIOWA

Powinieneś rozważyć, czy nie potrzebujesz narzędziownia windows server ?

Program Studio Magazyn Narzędzi.net informuje natychmiast o stanie wypożyczalni oraz o pracownikach korzystających z danego narzędzia lub urządzenia. Zastosowanie programu w magazynie narzędzi/narzędziowni umożliwia w pełni wykorzystać posiadane zasoby. Obsługujący posiada informacje o aktualnym stanie i planowanych terminach zwrotu. Dzięki zastosowaniu wspomagania programem sprawniej funkcjonuje wypożyczalnia i racjonalnie wykorzystywane są posiadane zasoby, łatwiej i precyzyjniej można planować zakup nowych urządzeń.

Wypożyczanie narzędzi

Wypożyczanie narzędzi Narzędziownia Windows Server

Dlatego narzędzia znakowanie powinieneś o tym wiedzieć!

Narzędzia znakowane są za pomocą tagów RFID. Tagi RFID UHF montuje się za pomocą kleju, nitów, trytytki lub są przykręcane. Tagi RFID na metal są specjalnie dostosowane do pracy na powierzchniach metalowych. Tagi RFID to najlepszy sposób na oznaczanie urządzeń i sprzętów, których części (albo całość) jest z metalu. Są trwałe, stają się coraz popularniejsze. Bardzo często wykorzystuje się je w oznaczaniu urządzeń takich jak: laptopy, drukarki, dyski. Kiedy wdrożysz narzędziownia windows server w swoim przedsiębiorstwie?.

Narzędzia znakowanie

Narzędzia znakowanie

Dlaczego narzędziownia windows server powinieneś wdrożyć w swojej firmie?

Administrator ma do dyspozycji sekcje innych skorowidzów niesklasyfikowanych inaczej. Są to:

skorowidz wydziałów, skorowidz miejsc powstawania kosztów MPK, skorowidz stanowisk pracy, skorowidz państw. Oprogramowanie można dostosować do wymagań firmy, w związku z tym w sekcji “”inne skorowidze”” można umiejscowić rodzaje skorowidzów nieznajdujących się na liście.

Program do ewidencji narzędzi

Narzędziownia Windows Server Program do ewidencji narzędzi

Program do zarządzania narzędziownią

Podniesienie jakości procesu produkcyjnego, standaryzacja narzędzi w firmie, skrócenie czasu przezbrojeń, przestojów maszyn. Program do zarządzania narzędziownią

PROGRAM DO ZARZĄDZANIA NARZĘDZIOWNIĄ

SoftwareStudio oferuje narzędziownia windows server dla Twojej firmy.

Prowadzenie efektywnej gospodarki magazynowej jest możliwe przy pomocy wielu różnorodnych narzędzi, jednym z nich jest informatyczny system zarządzania magazynem wysokiego składowania Studio Magazyn WMS.net. Program magazynowy Studio WMS.net przeznaczony jest do ewidencji ilościowo-wartościowej w magazynie wydzielonym jako magazyn wysokiego składowania. Istotą programu jest możliwość prowadzenia w nim ewidencji Operacji (działalności): przyjmowania, magazynowania, konfekcjonowania, komisjonowania oraz wydania towarów z dokładnością do miejsca składowania i/lub numeru partii dostawy. Program WMS umożliwia kompleksowe zarządzanie przestrzenią magazynową, z pełną identyfikacją asortymentu przypisanego do konkretnych miejsc lokalizacji – miejsc składowania. Narzędzia.net

Narzędzia.net Narzędziownia Windows Server

SoftwareStudio oferuje trwałe znakowanie dla Twojej firmy.

Trwałe znakowanie zapewnia szybką inwentaryzację i dokładną ewidencję komputerów. Komu są przydzielane do użytkowania i gdzie się znajdują. Oznakowanie narzędzi za pomocą chipów lub etykiet zbliżeniowych RFID to sposób na ich ewidencję, szybkie lokalizowanie i dostęp do najważniejszych informacji. Oznakowanie dla narzędzi do pracy w ciężkich warunkach wydaje się trudnym zadaniem. W przypadku tego typu urządzeń najlepiej sprawdza się znakowanie RFID. Takie znaczniki znacznie bardziej wytrzymałe niż tradycyjne kody kreskowe. Dzięki temu możliwe jest trwałe znakowanie urządzeń i narzędzi. Czy na narzędziownia windows server otrzymałeś już ofertę?.

Trwałe znakowanie

Trwałe znakowanie

Czy narzędziownia windows server jest dostępny na Androida?

Czytniki RFID UHF dalekiego zasięgu do identyfikacji osób i przedmiotów za pomocą fal radiowych. Staje się on coraz bardziej popularny w firmach produkcyjnych, albo usługowych, w których pracuję się często w trudnych warunkach. Chodzi tu między innymi o wysokie/niskie temperatury, czy wilgotność, ale też inne czynniki, które sprawiają, że standardowe etykiety z czasem się niszczą.

Narzędziarnia program

Narzędziownia Windows Server Narzędziarnia program

Program do zarządzania narzędziami

StudioSystem oferuje oprogramowanie narzędziowni, czyli rozwiązanie do prowadzenia gospodarki magazynowej narzędzi, maszyn i urządzeń z uwzględnieniem ewidencji wypożyczeń. Wypożyczać można zarówno narzędzia pracownikom (wyposażenie pracowników w narzędzia pracy) . Program do zarządzania narzędziami

PROGRAM DO ZARZĄDZANIA NARZĘDZIAMI

Czy widziałeś już demo narzędziownia windows server ?

Od dnia 29 grudnia 2009 r. wchodzą w życie przepisy rozporządzenia Ministra Gospodarki z dnia 21 października 2008 r. w sprawie zasadniczych wymagań dla maszyn (Dz. U. Nr 199, poz. 1228), wprowadzające do prawa krajowego przepisy dyrektywy maszynowej 2006/42/WE.

Jeżeli maszyny oczekujące na wprowadzenie do obrotu lub użytkowania spełniają przepisy dotychczas obowiązującego rozporządzenia Ministra Gospodarki z dnia 20 grudnia 2005 r. w sprawie zasadniczych wymagań dla maszyn i elementów bezpieczeństwa (Dz. U. Nr 259, poz. 2170) wprowadzające do prawa krajowego przepisy dyrektywy maszynowej 98/37/WE, a nie spełniają przepisów rozporządzenia Ministra Gospodarki z dnia 21 października 2008 r. to muszą być wprowadzone do obrotu lub użytkowania do 28 grudnia 2009 r., wprowadzenie po tym terminie będzie naruszeniem obowiązujących wówczas przepisów.

. Program dla narzędziowca

Program dla narzędziowca Narzędziownia Windows Server

Czy znasz już zarządzanie narzędziami ? Kliknij, aby dowiedzieć się więcej.

Program sprawia, że przedsiębiorstwo ogranicza wydatki na narzędzia, dzięki kontroli wypożyczeń, a także stanu wszystkich narzędzi. Monitorowanie tego, gdzie znajduje się dane urządzenie oraz kiedy zostanie zwrócone, a zarazem jaki jest jego stan techniczny znacznie wpływa na wydajność firmy i zwiększa jej zyski. Tym bardziej, iż jeśli niektóre rodzaje sprzętów nie będą potrzebne przez dłuższy czas, to można je wypożyczyć kontrahentom, współpracownikom i innym firmom. Masz urządzenia z systemem Android? Nie ma problemu, ponieważ zarządzanie narzędziami dostępne jest w aplikacji Android! Jak możesz narzędziownia windows server wykorzystać w narzędziowni?.

Zarządzanie narzędziami

Zarządzanie narzędziami

Sprawdź jak działa narzędziownia windows server !

Rejestr Wydań narzędzi do badań jest analogiczny do rejestru Wydań narzędzi w menu Ewidencja Przyjęć i Wydań, różni się tylko tym, że zamiast pracownika wybieramy kontrahenta u którego przeprowadzane są przeglądy legalizacyjne i badania. Określany jest termin zwrotu narzędzia do narzędziowni. Trwałe oznakowanie narzędzi, elektronarzędzi, maszyn i urządzeń, to ważny element sprawnego zarządzania majątkiem firmy. RFID w narzędziowni pozwala szybko rozpoznać każde narzędzie. Ponadto zapewnia sprawne rejestrowanie co się dzieje z narzędziem. Program do wypożyczalni

Narzędziownia Windows Server Program do wypożyczalni

Program do wypożyczalni

Rejestr wydań narzędzi do badań jest analogiczny do rejestru wydań narzędzi w menu Ewidencja Przyjęć i Wydań. Różni się tylko tym, że zamiast pracownika wybieramy kontrahenta u którego przeprowadzane są przeglądy legalizacje i badania. W szczególności należy prawidłowo podawać dane dla kolumn logicznych typu TAK lub NIE, data kolumny numeryczne np. ceny. Kolumny logiczne 0 oznacza NIE, 1 oznacza TAK o Data w formacie YYYY-MM-DD o Wartości podawać w formacie tylko cyfry, miejsca dziesiętne oddzielone przecinkiem Można w dowolny sposób formatować graficznie kolumny, kolorować oraz wprowadzać komentarze Nie wolno podawać nazw kolumn w tabeli, których nie ma w bazie SQL – dane się nie przegrają Strona kodowa polskich znaków diakrytycznych Windows 1250 Standardowo można wgrywać dane dotyczące kartotek asortymentowych oraz kontrahentów. Program do wypożyczalni

PROGRAM DO WYPOŻYCZALNI

Czy możliwa jest praca zdalna w narzędziowni? Tak, ponieważ narzędziownia windows server ! Program TCS.net działa online.

Platforma Microsoft.Net oferuje prefabrykowaną infrastrukturę do pokonywania typowych problemów związanych z oprogramowaniem Internetowym: oferuje serwerom Internetowym nowy sposób udostępniania funkcji dowolnym klientom o nazwie .Net Web Services, oferuje Windows Forms nowy sposób pisania bogatych aplikacji klienckich przy użyciu środowiska .Net Framework, oferuje nowe środowisko czasu wykonywania, zapewnia dostęp do baz danych.

Środowisko .Net Framework jest systemem Operacyjnym Microsoft oferującym rozwiązania wielu problemów programistycznych, szczególnie dla aplikacji Internetowych. Kluczem do tego jest Framework, czyli zarządzany kod, zawierający bogaty zbiór usług, wykraczający poza oferowane w standardowym Win32. Program do wypożyczania narzędzi

Program do wypożyczania narzędzi Narzędziownia Windows Server

W jaki sposób narzędziownia i program magazynowy wykorzystasz w narzędziowni?

Dzięki programowi i jego ewidencji sprzęt znajdujący się na wyposażeniu będzie dostępny na czas. Przed realizacją konkretnego projektu zawsze można sprawdzić jak duża ilość konkretnego rodzaju sprzętu jest dostępna w magazynie. Weryfikacja tego czy danego typu narzędzi i urządzeń wystarczy, czy może trzeba zakupić więcej, pozwala precyzyjnie planować zużycie narzędzi i harmonogramować realizację projektów firmowych. Tak więc zarówno narzędziownia potrzebuje program magazynowy dostępny online oraz na Android. Powinieneś rozważyć, czy nie potrzebujesz narzędziownia windows server ?.

Narzędziownia i program magazynowy

Narzędziownia i program magazynowy

Czy wiesz jak wykorzystać narzędziownia windows server w narzedziowni?

Wybór polecenia HISTORIA wyświetla zestawienie obrotów dla wybranej (zaznaczonej) kartoteki. Zestawienie obrotów magazynowych wyświetla listę pozycji dokumentów dla wybranego asortymentu – kartoteki magazynowej. Okno zestawienia zamykane jest przez wybór przycisku ZAKOŃCZ. Najskuteczniejszym dostępnym na rynku rozwiązaniem jest wykorzystanie specjalistycznego programu do zarządzania narzędziami. Oraz jego integracja z systemem ERP. Aplikacja dla narzędziowca

Narzędziownia Windows Server Aplikacja dla narzędziowca

Gospodarka narzędziowa

Program przygotowany jest do bieżącego zarządzania procesami legalizacji narzędzi. Podobnie wygląda kwestia wypożyczeń – w systemie dostępna jest pełna informacja o takich zdarzeniach z dokładnością do miejsca i osoby wypożyczającej. W prowadzeniu magazynów narzędzi, kolejnym istotnym elementem jest metrykowanie nowego sprzętu. W zakładce Parametry jest możliwość wpisania wymiarów narzędzia, a więc jego szerokości, długości oraz wysokości, wagi netto oraz brutto, podania zawartości w opakowaniu zbiorczym (w kartonie, na palecie), oraz wymaganego zapasu minimalnego i maksymalnego oraz zapasu optymalnego.

Zakładkę Parametry techniczne wypełniamy podczas edycji kartoteki. Informacje, które się pojawią w tej zakładce uzależnione są od wyboru grupy towarowej.

Zakładkę Dostawcy również wypełniamy w trybie edycji kartoteki. W tej zakładce jest możliwość przypisania większej ilości dostawców oraz wypożyczających dane narzędzie. Informacje te zostaną później wykorzystane podczas kreowania zapytań ofertowych o zakup i wypożyczenie narzędzia.

W zakładce ZAŁĄCZNIKI jest możliwość dołączenia do kartoteki narzędzia dowolnej ilości załączników w postaci zdjęć w formacie JPG, dla których program automatycznie generuje miniaturki. Klikając na miniaturkę zdjęcia wyświetlone zostanie oryginalne zdjęcie. Gospodarka narzędziowa

GOSPODARKA NARZĘDZIOWA

Czy znasz już narzędziownia windows server ? Kliknij, aby dowiedzieć się więcej.

Rezerwacje na daną pozycję magazynową można zarejestrować tylko wówczas gdy taka pozycja znajduje się w magazynie, są jednak sytuacje, gdy dana pozycja jest pożądana w określonym czasie, jednak w bieżącym czasie jest niedostępna (może być wypożyczona przez innego pracownika). W takim wypadku w programie rejestrujemy dokument zamówienia na określony czas OD i DO w jakim to okresie będziemy chcieli wypożyczyć daną pozycję magazynową. Złożenie zamówienia działa kontrolnie ale nie blokuje Operacji związanych z wypożyczaniem artykułu innym pracownikom. Program do prowadzenia wypożyczalni narzędzi

Program do prowadzenia wypożyczalni narzędzi Narzędziownia Windows Server
Narzędziownia Windows Server

wypożyczanie narzędzi, sorty odzieżowe program

Sorty odzieżowe program

Program SoftwareStudio zawiera moduł sorty odzieżowe. Przeznaczony on jest dla firm wszystkich branż, które m.in. wydają odzież roboczą, odzież ochronną, jak również środki czystości. A także ewidencjonują wyposażenie pracowników w środki trwałe nisko kosztowe. Program prowadzi gospodarkę magazynową, terminowość wydań i zwrotów. Sorty odzieżowe program jest przydatny dla firm użytkowników…
narzędziownia

Rejestr kontrahentów i pracowników

Z menu w górnej części programu narzędziarnia należy wybrać w sekcji KARTOTEKI pozycję KONTRAHENCI. W pulpicie nawigacyjnym wyświetlone zostaną rejestry kartotek, które można przeglądać odfiltrowane według typu. W rejestrach kartotek aktywne są funkcje:  dopisania, edycji, podglądu kartoteki oraz zestawienie obrotów. Pozycja Wszystkie-tabela umożliwia dostęp do wszystkich kartotek kontrahentów oraz pracowników. …

magazynowanie

Szybkie wypożyczanie i zwrot

Program Studio Magazyn Narzędzi przeznaczony do wspierania pracowników magazynu i wypożyczalni narzędzi. Za pomocą programu rejestruje się wszystkie operacje i czynności związane z gospodarką magazynową, wypożyczalnią oraz ewidencją środków trwałych i wyposażenia. Zastosowanie oznaczeń narzędzi za pomocą kodów kreskowych pozwala wdrożyć moduł do szybkiego wydawania i przyjmowania zwrotów do magazynu….

Cechy

Funkcja CECHY umożliwia wprowadzenie do wybranej kartoteki dodatkowych informacji. Kategorie cech dla poszczególnych kartotek/dokumentów definiuje administrator systemu, operator natomiast ma możliwość uzupełnienia informacji w poszczególnych polach.

TCS program demo

Oferta oprogramowania do narzędziowni to nie tylko opis na stronie internetowej.
Jeżeli prezentacja multimedialna nie wystarcza to przekonaj się samodzielnie.
Czy nasze demo programu TCS Twoim potrzebom?
robot with hud
basiap

Nowy dokument LK

Wywołanie menu NOWY DOKUMENT LK wyświetla formularz dopisania dokumentu likwidacji. Nowy dokument LK. Formatka dopisania dokumentu składa się z trzech zakładek: Dokument Pozycje Załączniki W zakładce Dokument uzupełniamy kolejno pola: Rodzaj dokumentu, czyli informacja wybierana z

narzędziownia
basiap

Stan magazynowy

Wyświetlenie aktualnych, a także bieżących stanów na lokalizacjach dla wskazanej kartoteki magazynowej wymaga potwierdzenia polecenia STAN MAGAZYNOWY w pasku funkcji. Po wywołaniu funkcji w poszczególnych zakładkach wyświetlają się zestawienia: Stanów magazynowych na lokalizacjach Stanów magazynowych szczegółowo

SAdam

Google Chrome

Przeglądarka internetowa to chyba najistotniejszy element oprogramowania na komputerze. Większość swojego czasu w trybie online spędzasz, pracując w przeglądarce: wyszukując, czatując, korzystając z poczty e-mail, robiąc zakupy, korzystając z usług bankowych, czytając wiadomości i oglądając filmy wideo online – wszystko to najczęściej robisz, używając przeglądarki.