Google Chrome

Przeglądarka internetowa to chyba najistotniejszy element oprogramowania na komputerze. Większość swojego czasu w trybie online spędzasz, pracując w przeglądarce: wyszukując, czatując, korzystając z poczty e-mail, robiąc zakupy, korzystając z usług bankowych, czytając wiadomości i oglądając filmy wideo online – wszystko to najczęściej robisz, używając przeglądarki.

Google Chrome

Dlaczego warto wdrożyć Program Google Chrome w narzędziowni w swojej narzędziowni. Przeglądarka internetowa, taka jak Google Chrome, stanowi kluczowy element oprogramowania na twoim komputerze. To w niej spędzasz większość czasu, gdy pracujesz online. W przeglądarce wyszukujesz informacje, rozmawiasz z innymi, korzystasz z poczty e-mail, dokonujesz zakupów oraz obsługujesz swoje finanse. Czytasz też wiadomości i oglądasz filmy online. To właśnie za pomocą przeglądarki wykonujesz te wszystkie czynności.

Przeglądarka internetowa to chyba najistotniejszy element oprogramowania na komputerze.

Większość swojego czasu w trybie online spędzasz, pracując w przeglądarce: wyszukując, czatując, korzystając z poczty e-mail, robiąc zakupy, korzystając z usług bankowych, czytając wiadomości i oglądając filmy wideo online – wszystko to najczęściej robisz, używając przeglądarki.

Chrome jest pierwszą przeglądarką, w której zastosowano system tłumaczenia maszynowego niewymagający dodatkowych wtyczek ani rozszerzeń. Gdy język strony internetowej nie jest zgodny z ustawieniami języka wybranymi w przeglądarce, Chrome automatycznie wyświetli pytanie o przetłumaczenie takiej strony internetowej na język preferowany przez użytkownika. Można używać pola omnibox w przeglądarce Chrome do wpisywania zarówno adresów internetowych, jak i wyszukiwanych haseł.

Przeglądarka Chrome została stworzona z myślą o stabilnej pracy. Jeśli jedna z kart ulegnie zawieszeniu lub awarii, nie ma to wpływu na pozostałe karty.

Układ kart można też dowolnie zmieniać według upodobań – szybko i prosto.

Studio TCS.net moduł informacje repozytorium plików

Więcej na temat narzędzia czas życia znajdziesz na tej stronie dotyczącej magazynu w narzędziowni.

Narzędziownia ma zarządzać narzędziami od procesu zakupów, właściwym użytkowaniem, serwisem, aż po ich likwidację. Trudno sobie wyobrazić zarządzanie nowoczesną firmą bez dobrego zarządzania gospodarką narzędziami i ich produkcją. Każda narzędziownia potrzebuje programu. Przeznaczony jest on do komputerowego wspomagania zarządzania gospodarką narzędziami. Program umożliwia ewidencję narzędzi określając ich atrybuty oraz definiując ich dowolny podział zarówno ze względu na grupy, lokalizację w magazynie czy przypisanie osobom odpowiedzialnym za ich użytkowanie lub nadzór. 10 powodów, aby skorzystać z program google chrome w narzędziowni !.

Narzędzia czas życia | Więcej na temat Program Google Chrome w narzędziowni

Udostępnianie pulpitu powinno być jedną z najbardziej trywialnych czynności w systemach operacyjnych, ale wciąż sprawia wiele trudności. Szczególnie wtedy, gdy masz inny system operacyjny niż Twój klient, a on nie ma umiejętności technicznych. Z pomocą przychodzi jednak Google.

Google udostępniła właśnie wersję beta rozszerzenia do przeglądarki Chrome, które pozwala udostępniać komuś zdalnie swój pulpit. W tym celu wystarczy drugiej osobie przekazać specjalny, 12-cyfrowy kod dostępu. Ona następnie, jeśli ma konto Google, może połączyć się z naszym komputerem.

Efekt końcowy renderowany jest na zdalnej maszynie przez engine V8, na tyle szybko, że da się w ten sposób pracować zdalnie nawet ze skomplikowanym oprogramowaniem, takim jak np. Photoshop. Jeśli Google dopracuje drobne usterki w Google Chrome Remote Desktop, może stać się ono jednym z najsilniejszych argumentów na rzecz wykorzystania tej przeglądarki w środowiskach korporacyjnych. Pojawienie się takiej funkcjonalności w mobilnej wersji Chrome pozwoliłoby zaś użytkownikom na łatwy dostęp do swoich domowych desktopów, gdziekolwiek nie są, bez konieczności konfigurowania serwera VNC i pisania regułek do zapory sieciowej.

Jeśli nie chcesz, aby odwiedzane przez Ciebie witryny zostały zarejestrowane w historii przeglądarki, możesz skorzystać z trybu incognito. W trybie incognito przeglądarka Google Chrome nie zapisuje informacji na temat odwiedzanych witryn. Jednak witryny nadal mogą rejestrować informacje o Twoich odwiedzinach. Pliki, które zostały zapisane na komputerze użytkownika, zostaną zachowane. Jeśli na przykład zalogujesz się na konto Google w witrynie http://www.google.pl w trybie incognito, przeprowadzone następnie wyszukiwania zostaną zarejestrowane w Historii online Google.

TCS program demo

Oferta oprogramowania do narzędziowni to nie tylko opis na stronie internetowej.
Jeżeli prezentacja multimedialna nie wystarcza to przekonaj się samodzielnie.
Czy nasze demo programu TCS Twoim potrzebom?
Przeglądanie stanów magazynowych
ss_administrator

Przeglądanie stanów magazynowych

Przeglądanie stanów magazynowych w systemie TCS.net to niezwykle przydatna funkcjonalność, która umożliwia pracownikom bieżącą kontrolę nad stanem i dostępnością narzędzi w magazynie. Dzięki możliwości śledzenia stanu bieżącego oraz informacji o dostępnych narzędziach, użytkownicy mogą efektywnie zarządzać zasobami i zapewnić płynne działanie procesów w zakładzie pracy.

Zamówienia
ss_administrator

Zamówienia

Po weryfikacji ofert od dostawców przychodzi czas na złożenie zamówienia. Zamówienie, podobnie jak zapytanie ofertowe, może dotyczyć zakupu bądź wypożyczenia narzędzi. W rejestrze zamówień aktywne są funkcje: edycji, podglądu oraz wydruku. W pozycji menu wyświetlane są dostępne w programie parametry. W celu łatwiejszej identyfikacji parametry zostały pogrupowane wg funkcjonalności lub roli systemowej. W grupie LICENCJA parametry umożliwiają zapisanie danych dotyczących licencjobiorcy – nazwa podmiotu, dane adresowe i kontaktowe. Informacje zapisane w parametrach drukowane są na dokumentach w sekcji dotyczącej nazwy podmiotu.

Uwagi
ss_administrator

Uwagi

Po wywołaniu funkcji UWAGI zostanie wyświetlone okno umożliwiające dopisanie nowych uwag do wybranej kartoteki lub dokumentu oraz zostaną wyświetlone dopisane już wcześniej uwagi. Jeżeli aplikacja narzędziownia i administrator programu tcs.net ma działać na kilkudziesięciu czy kilkuset komputerach jednocześnie, a baza danych liczy sobie nie tysiące, ale miliony zapisów wersja DEMO programu pozwali zbadać jak dana wersja oprogramowania radzi sobie z takim obciążeniem. Wymagania dotyczące narzędziownia i administrator programu tcs.net muszą być zdefiniowane precyzyjnie, a przede wszystkim muszą być kompletne.