narzędziownia wypożyczenia i zwroty narzędzi, Gospodarka narzędziowa

TMS

TCS.net to nasze wiodące oprogramowanie do zarządzania narzędziami. Umożliwia ono śledzenie narzędzi, wyposażenia i sprzętu, planowanie konserwacji, zarządzanie dostawcami.

Office job

Software

Program umożliwia skanowanie narzędzi oraz pracowników. Zintegrowany systemem śledzenia narzędzi pozwala przygotowywać zamówienia, zarządzać zapasami i tworzyć zgłoszenia serwisowe. Dane dotyczące narzędzia mają jednolitą strukturę i zawierają informacje, takie jak nazwa, kod produktu dostawcy i unikalny numer produktu. Każdemu komponentowi przypisany jest określony typ narzędzia, który określa liczbę i opis wymaganych pól danych. Każdy komponent jest również powiązany z kategorią narzędzi, która należy do struktury drzewa specyficznej dla użytkownika, która służy do wyszukiwania narzędzi według ich kryteriów technicznych bez wskazywania liczby.

zestaw narzędzi pracownika - SoftwareStudio. System-Utrzymania-Ruchu

Wszystko co trzeba w jednym miejscu

Dane podstawowe (master data) opisują cechy geometryczne, skład i zastosowanie narzędzi. Informacje są podzielone na specyfikacje i instrukcje użytkowania. Dane podstawowe opisują narzędzie w jego aspektach jakościowych, ale nie podają ilości i lokalizacji. Program TCS.net to także pełna historia lokalizacji i raporty serwisowe, które mogą pomóc w zapobieganiu kradzieży i utracie, sprawiają, że jest to najlepsze narzędzie do zarządzania wyposażeniem.

narzędziownia, badanie narzędzi

Porządek danych w narzędziowni

Dane opisowe różnią się w zależności od rodzaju narzędzia. Pola danych są określone na liście klas cech. Znaczenie pól danych geometrycznych ilustrują diagramy, schematy i zdjęcia. Dane nagłówka zawierają takie informacje, jak identyfikacja, konkretny numer i przydzielona klasa narzędzi. Oprócz danych montażowych przechowywane są narzędzia regulowane. Instrukcje montażu zawierają zestawienie materiałowe, a także dane dla zespołu części, który jest ważny dla konkretnego zespołu.

kody kreskowe, automatyczna identyfikacja

Auto ID

Program zapewnia integrację z kodem kreskowym, QR oraz tagami RFID.