Nowy przegląd narzędzia

Dzięki programowi Magazyn Narzędzi SQL można skutecznie monitorować stan narzędzi w magazynie wypożyczalni. Program natychmiastowo dostarcza informacje na temat dostępności narzędzi oraz osób, które je wypożyczyły. Dzięki temu narzędziownia może lepiej zarządzać swoimi zasobami.

Wszystkie ruchy związane z narzędziami są rejestrowane, takie jak zakup, likwidacja, sprzedaż, wypożyczenie czy zwrot.

Osoby odpowiedzialne za zarządzanie narzędziami mają bieżący dostęp do informacji o stanie zapasów i planowanych terminach zwrotu. To pozwala na efektywne funkcjonowanie wypożyczalni oraz rozsądne wykorzystywanie posiadanych narzędzi. Ponadto, dzięki temu programowi, planowanie zakupu nowych urządzeń staje się prostsze i bardziej precyzyjne. Dokumenty dotyczące wypożyczeń narzędzi są skojarzone z pracownikami lub kontrahentami, co można zapisywać tradycyjnie lub przy użyciu systemu automatycznej identyfikacji. Dzięki ewidencji narzędzi można z łatwością śledzić ich stan i wykorzystanie.

Po wywołaniu DODAJ zostaje wyświetlona formatka dopisania nowego przeglądu narzędzia

W formatce należy wypełnić kolejno pola:

  • Aktywne – pole domyślnie zaznaczone,
  • Opis dokumentu – pole do wprowadzenia opisu wprowadzanego dokumentu,
  • Artykuł – informacja wybierana z listy rozwijanej – na liście zostaną wyświetlone kartoteki magazynowe założone w systemie. Wyszukiwanie kartoteki ułatwia funkcja filtrowania. Po wpisaniu w polu ciągu znaków informacje na liście zostaną zawężone do kartotek zawierających wpisany ciąg znaków w nazwie bądź w indeksie kartoteki
  • Numer seryjny – informacja wybierana z listy rozwijanej. Na liście pojawią się tylko i wyłącznie numery seryjne narzędzi skojarzone z narzędziem wskazanym w polu powyżej,
  • Wykonał – informacja wybierana z listy rozwijanej. Na liście pojawią się kontrahenci o zdefiniowanym typie Kontrahent.
  • Termin kolejnego przeglądu – informacja wskazywana z kalendarza. W polu należy wpisać termin kolejnego przeglądu narzędzia.
  • Cena – w polu możliwe jest wskazanie ceny przeprowadzonego przeglądu.

Dokument przeglądu zostaje zapisany po uruchomieniu przycisku ZAPISZ. Przycisk ANULUJ to wycofanie się z wprowadzonych zmian.

Polami obowiązkowymi przy dopisaniu dokumentu są pola, których opis został wytłuszczony – w przypadku próby zapisania przeglądu bez wypełnienia informacji obowiązkowych zostanie wyświetlony komunikat, a zapis dokumentu zostanie zablokowany.

TCS program demo

Oferta oprogramowania do narzędziowni to nie tylko opis na stronie internetowej.
Jeżeli prezentacja multimedialna nie wystarcza to przekonaj się samodzielnie.
Czy nasze demo programu TCS Twoim potrzebom?
Program magazynowy
ss_administrator

Program magazynowy

Korzystanie z programu magazynowego w narzędziowni przynosi wiele korzyści. Dzięki temu programowi można łatwo i szybko kontrolować stan magazynowy, śledzić ruch towarów oraz generować dokumenty związane z obrotem towarowym. Aby program magazynowy był skuteczny w narzędziowni, musi spełniać pewne wymagania, takie jak łatwość obsługi oraz dostosowanie do specyfiki narzędziowni.

Zarządzanie projektem informatycznym
ss_administrator

Zarządzanie projektem informatycznym

Zarządzanie Projektem Informatycznym w narzędziowni jest kluczowym elementem efektywnego funkcjonowania firmy SoftwareStudio. Internet stanowi nieodłączną część tego procesu. Dla osiągnięcia sukcesu w projektach informatycznych, należy stosować odpowiednie narzędzia i techniki.

Utrzymanie ruchu maszyn i urządzeń
ss_administrator

Utrzymanie ruchu maszyn i urządzeń

Sposób utrzymania ruchu określonych maszyn i urządzeń zależy od ich charakterystyki konstrukcyjnej i roli, jaką spełniają w procesie produkcyjnym. Urządzenia skomplikowane, kosztowne i pracujące w zautomatyzowanych liniach technologicznych powinny być utrzymywane bardzo starannie. Ich awaria powoduje, bowiem przestój całej linii. Strategię eksploatacyjną należy, więc dostosować do konkretnych urządzeń i maszyn oraz warunków ich eksploatacji, pomocny w tym będzie odpowiednio konfigurowany i wdrożony system CMMS.