Kartoteki magazynowe

Kartoteki magazynowe

Narzędziownia kartoteki magazynowe wydruk

Kartoteki magazynowe

Kartoteki magazynowe to miejsca gdzie zapisywane są informacje o przechowywanych w magazynie pozycjach np. narzędziach, materiałach eksploatacyjnych, środkach ochrony osobistej BHP. Poza tym kartoteki można zakładać dla dowolnych innych przedmiotów których obejmuje ewidencja i wypożyczanie.

Lista narzędzi obejmuje wszystkie zestawy narzędzi potrzebne do operacji obróbki. Jest drukowany jako lista pobrań i służy do uruchamiania i zapewnia porady dotyczące konfiguracji zespołu. Często instrukcje i informacje nie są bezpośrednio związane z narzędziami (np. Mocowanie, mocowanie, nazwa programu NC itp.), Aby zapewnić, że wszystkie dokumenty dotyczące operacji mogą być przeglądane razem.

Informacje w kartotece

Dane nagłówka obejmują takie informacje, jak nazwa, unikalna identyfikacja i przydział do odpowiednich maszyn. Można użyć kombinacji „numeru części + operacji”, „numeru rysunku + operacji”.
Lista zestawów zawiera wszystkie zestawy potrzebne do operacji, wraz z wyznaczoną kieszenią w maszynie (numer T, głowica rewolwerowa). Ta lista zawiera wymagania dotyczące zespołu, ważne tylko dla tej konkretnej operacji (takie jak minimalna długość cięcia). Zespoły są wymienione w kolejności, w jakiej są używane w programie TCS.net.

Lista pobrania

Wydanie drukowane (lista pobrania) służy do pobierania komponentów i montażu kompletnych narzędzi na wyjściu narzędzia. Zawiera niezbędne komponenty i ich lokalizację do przechowywania oraz ważne detale geometryczne i tolerancje kompletnego narzędzia.

Oprócz głównych danych narzędzi tabele danych pomocniczych upraszczają akwizycję danych, wykorzystując wartości wybrane z tabeli. W porównaniu do ręcznego wprowadzania danych zapewnia to bardziej wygodne i spójne gromadzenie danych.

Nowoczesna narzędziownia wymaga nowoczesnego oprogramowania.

Tool Management Software
program-z-narzędziami Tool Management Software

Program z narzędziami

Tool Management Software. Magazyn Narzędzi Online, czyli inaczej narzędziownia to system pozwalający na śledzenie za pomocą przeglądarki internetowej ilości i rodzajów dostępnych narzędzi. Narzędziownia od SoftwareStudio to najdoskonalsze oprogramowanie do ewidencji wypożyczeń (pracownikom i innym firmom, czy oddziałom przedsiębiorstwa) oraz podglądu dostępnych maszyn, urządzeń oraz narzędzi. Pozwala na lokalizację konkretnych urządzeń i narzędzi, a także dostęp do informacji na temat jego stanu. Możliwe jest przypisywanie narzędzi konkretnym pracownikom, ustalanie oraz weryfikowanie daty ich zwrotu.
Program z narzędziami

magazyn-narzędzi-sql Program wypożyczalnia

Magazyn narzędzi SQL

Program wypożyczalnia. W oparciu o podstawowe dane o narzędziach istnieje możliwość wypożyczania narzędzi bezpośrednio pracownikom/wykonawcom. Dla każdej transakcji można zdefiniować oczekiwaną datę zwrotu w celu zapobiegania bezterminowym wypożyczeniom. Zwroty są odnotowywane na liście aktywnych transakcji wypożyczeń dla danego pracownika/wykonawcy. W każdej chwili są dostępne dane historyczne o wcześniejszych transakcjach. Istnieje możliwość tworzenia raportów zaległych wypożyczeń oraz planowanych zwrotów dla poszczególnych pracowników/wykonawców.
Magazyn narzędzi SQL

gospodarka-narzędziowa-magazyn Aplikacja dla narzędziowca

Gospodarka narzędziowa magazyn

Aplikacja dla narzędziowca. Gospodarka narzędziowa, czyli suma działań ewidencjonujących liczbę, stan techniczny i przepływ narzędzi niezbędnych do wykonywania podstawowych działań produkcyjnych w jak najkrótszym czasie i możliwie najniższym kosztem, to wyzwanie, które rośnie wraz z wielkością organizacji. By zoptymalizować funkcjonowanie gospodarki narzędziowej współczesne przedsiębiorstwa korzystają więc z dedykowanych systemów informatycznych, które wspomagają zarządzanie zasobami, umożliwiając klasyfikację narzędzi, ewidencję stopnia ich zużycia, wartościową i ilościową kontrolę stanów magazynowych. To jednak nie wszystko – programy umożliwiają bowiem szacowanie kosztów przezbrojeń, rejestrują przyczyny ich awarii oraz monitorują przebieg niezbędnych napraw.
Gospodarka narzędziowa magazyn

narzędziownia-i-jej-oprogramowanie Ewidencja narzędzi

Narzędziownia i jej oprogramowanie

Ewidencja narzędzi. Program do narzędziowni umożliwia ewidencję wszystkich narzędzi znajdujących się w magazynie. System Magazyn Narzędzi stworzony przez SoftwareStudio to profesjonalne oprogramowanie posiadające moduły odpowiadające za zarządzanie stanem, a także liczbą narzędzi w narzędziowni. Pozwala na dokładną kontrolę wykorzystania konkretnych przyrządów i umożliwia ich wypożyczanie zarówno pracownikom, jak i różnym oddziałom firmy, czy innym przedsiębiorstwom.
Narzędziownia i jej oprogramowanie

narzędzia-przemysł Narzędziarnia program

NARZĘDZIA PRZEMYSŁ

Narzędziarnia program. Zarządzanie narzędziownią, wypożyczalnią elektronarzędzi, magazynami materiałów, form wtryskowych, matryc, ewidencja konstrukcji stalowych, materiałów eksploatacyjnych i części zamiennych do maszyn. Te wszystkie działania trudno wykonywać bez wykorzystania oprogramowania do zarządzania narzędziami. Dlatego SoftwareStudio stworzyło oprogramowanie, które może być z powodzeniem wdrażane w firmach produkcyjnych i magazynowych. Pozwala ono zarządzać wszystkimi procesami.
NARZĘDZIA PRZEMYSŁ

zarządzanie-narzędziownia Tool Management Software

ZARZĄDZANIE NARZĘDZIOWNIA

Tool Management Software. Aplikacja wspomagająca pracę magazynu narzędzi, działu utrzymania ruchu, magazyn BHP, środków ochrony osobistej, materiałów eksploatacyjnych i opakowań. Rozwiązania działające przez przeglądarkę internetową zarządzanie narzędziownia. Automatyczna identyfikacja w narzędziowni jest realizowana poprzez kody kreskowe lub tagi RFID.
ZARZĄDZANIE NARZĘDZIOWNIA

TCS demo

Oferta oprogramowania to nie tylko opis na stronie www.
Prezentacja multimedialna nie wystarcza?
W takim razie przekonaj się samodzielnie.
Czy nasze demo odpowiada Twoim potrzebom?
DEMO
Magazyn z narzędziami
SAdam

Tablica informacyjna

Wypożyczanie narzędzi przez pracowników obsługiwane przez magazyniera ograniczone jest zwykle do widoku aplikacji na monitorze pracownika narzędziowni. Osoby wypożyczające lub zwracające narzędzia pozbawione są informacji na bieżąco o rejestrowanych czynnościach. Program Studio Narzędziowania.net udostępnia moduł

basiap

Nowa kartoteka lokalizacji

Środowisko chmury prywatnej pozwala dopasować sprzęt i jego moc do potrzeb klientów. Czy magazynowa aplikacja w narzędziowni jest dostępny na Androida? Wyobraź sobie świat, w którym planowanie, zarządzanie i optymalizacja obiektów i konserwacji jest łatwa. Skróć czas przestojów sprzętu i wykorzystaj historię konserwacji do podejmowania decyzji dotyczących najbardziej krytycznych zasobów. Śledź, zarządzaj i ulepszaj wskaźniki KPI, które mają największe znaczenie dla Twojej organizacji.

Software DEMO NARZĘDZIOWNIA
basiap

Edycja dokumentu

Edycja dokumentu  jest uruchamiana dla dokumentów ze statusem w buforze. Przed edytowaniem dokumentu należy zaznaczyć dowolną pozycję dokumentu przez kliknięcie.

Strony