Usługi programistyczne oferowane przez SoftwareStudio obejmuje integracje programów bazodanowe, a w szczególności systemy ERP z tworzonymi aplikacjiami, celem jest osiągnięcie jak największej funkcjonalności programów i ułatwienia pracy użytkownikom. Wykorzystywanie standardowych programów do codziennych obowiązków jest często niewystarczające, dlatego prawie każdy wspomaga swoją pracę uniwersalnymi narzędziami np. arkuszami kalkulacyjnymi MS Excel. Gdy jednak możliwości takich narzędzi stają się niewystarczające lub osoba nimi zajmująca się ma za małą wiedzę i doświadczenie, wówczas można zwrócić się do naszej firmy i zamówić: napisanie dedykowanego programu na własne potrzeby, tworzymy aplikacje (Visual Studio 2010 C#) i portale internetowe w technologii Asp.Net dostosowanie arkuszy excela, automatyzację prac poprzez programowanie makr Zapewniamy serwis i rozwój programów według potrzeb klientów. Proponujemy usługi tworzenia indywidualnego oprogramowania na zamówienie.
SoftwareStudio Sp. z o.o. Poznań ul. Ostroroga 5 oferuje usługi programistyczne wspierające procesy biznesowe, stawiając nacisk na przygotowanie innowacyjnego produktu o wysokiej jakości. Wybierając najnowsze technologie pomagamy naszym klientom osiągnąć najlepsze rezultaty i przewagę nad konkurencją Oferujemy usługi w zakresie: tworzenia indywidualnego oprogramowania na zamówienie. Aplikacje dostosowane są do potrzeb Zamawiającego, tak by zapewnić maksymalną wydajność która szybko przyniesie wymierne zyski. Programujemy na platformy Windows Servers, Windows 7, Windows Mobile. Wykorzystywane przez nas języki programowania: C#, Java, T-SQL.

Duże przedsiębiorstwo czy mała firma posiadająca komputery powinna posiadać oprogramowanie antywirusowe oraz oprogramowanie biurowe niezbędne w prowadzeniu firmy. Dzięki oprogramowaniu antywirusowemu zmniejszy się prawdopodobieństwo zainfekowania oprogramowania posiadanych komputerów, które mogłoby narazić na straty firmę, natomiast dzięki oprogramowaniu biurowemu istnieje możliwość tworzenia pism, zarządzania korespondencją, czy sprawniejszego prowadzenia księgowości. 

W branży informatycznej znajdziesz firmy programistyczne zajmujące się tworzeniem oprogramowania.

SoftwareStudio Sp. z o.o. producent oprogramowania oferuje oprócz sowich standardowych produktów dla firm także usługi w zakresie:
Profesjonalne i nowoczesne oprogramowanie
usługi programistyczne
pisanie programów
tworzenie oprogramowania
programy na zlecenie


SoftwareStudio Sp. z o.o.