Zamówienia

Zamówienia

Po weryfikacji ofert od dostawców przychodzi czas na złożenie zamówienia. Zamówienie, podobnie jak zapytanie ofertowe, może dotyczyć zakupu bądź wypożyczenia narzędzi. W rejestrze zamówień aktywne są funkcje: edycji, podglądu oraz wydruku. W pozycji menu wyświetlane są dostępne w programie parametry. W celu łatwiejszej identyfikacji parametry zostały pogrupowane wg funkcjonalności lub roli systemowej. W grupie LICENCJA parametry umożliwiają zapisanie danych dotyczących licencjobiorcy – nazwa podmiotu, dane adresowe i kontaktowe. Informacje zapisane w parametrach drukowane są na dokumentach w sekcji dotyczącej nazwy podmiotu.

Po weryfikacji ofert od dostawców przychodzi czas na złożenie zamówienia. Zamówienie, podobnie jak zapytanie ofertowe, może dotyczyć zakupu bądź wypożyczenia narzędzi. W rejestrze zamówień aktywne są funkcje: edycji, podglądu oraz wydruku.

SoftwareStudio Zamówienia – Twoje Narzędzie do Zarządzania Zamówieniami

SoftwareStudio Zamówienia to narzędzie, które zmienia sposób zarządzania zamówieniami w Twojej firmie. Zaczyna się od prostego interfejsu. Dzięki temu, każdy w Twoim zespole może szybko nauczyć się, jak z niego korzystać.

Łatwość Użycia

Jasny i intuicyjny design sprawia, że obsługa jest prosta. Na ekranie głównym widzisz wszystkie aktualne zamówienia. W dodatku, możesz je sortować według różnych kategorii. Takie podejście ułatwia zarządzanie i pozwala na skupienie się na najważniejszych zadaniach.

Zautomatyzowane Procesy

Zautomatyzowane procesy to kolejny atut. Nasz system wysyła automatyczne powiadomienia na każdym etapie realizacji zamówienia. W ten sposób zawsze wiesz, co się dzieje z Twoimi zamówieniami. Oszczędzasz czas i zyskujesz pewność, że wszystko idzie zgodnie z planem.

Bezpieczeństwo i Niezawodność

Bezpieczeństwo Twoich danych jest dla nas priorytetem. Dlatego korzystamy z najnowszych technologii zabezpieczających. Monitorujemy systemy całą dobę, a wszelkie aktualizacje są wprowadzane z najwyższą starannością. Możesz być pewien, że Twoje dane są bezpieczne.

Szybka Implementacja i Wsparcie

Wdrożenie systemu jest szybkie i łatwe. Nasz zespół oferuje wsparcie na każdym etapie procesu. Po wdrożeniu, ciągła pomoc techniczna jest zawsze dostępna. Masz pewność, że w razie problemów otrzymasz szybką i profesjonalną pomoc.

SoftwareStudio Zamówienia to narzędzie, które uczyni zarządzanie zamówieniami w Twojej firmie prostszym i efektywniejszym. Łatwość użycia, automatyzacja i bezpieczeństwo to tylko niektóre z jego licznych zalet. Wybierając nasze rozwiązanie, inwestujesz w rozwój i efektywność swojego biznesu.

Dopisanie dokumentu zamówienia

Dopisanie nowego zamówienia jest możliwe przez wybór menu z górnego paska Magazyn/Przyjęcia do magazynu, a w pulpicie nawigacyjnym menu Nowe zamówienie ZA. Po wyborze menu pojawia się okno dopisania nowego dokumentu.

Otrzymujesz numer referencyjny dokumentu automatycznie. Jest on widoczny na pasku zadań. W polu Rodzaj wybierasz, czy chodzi o zakup czy wypożyczenie narzędzi. W polu Termin podajesz spodziewaną datę zakupu narzędzi. Pola Odpowiedzialny i Uwagi są dla dodatkowych informacji i nie są przetwarzane przez system.

Aby dodać nową pozycję do dokumentu, kliknij przycisk Nowa Pozycja Dokumentu. Uzupełnij informacje w oknie dopisania pozycji. Wybierasz typ narzędzia w polu Typ i określasz rodzaj narzędzia w polu Asortyment. Kartoteka narzędzi filtruje się automatycznie na podstawie wpisanych danych. Wybrane narzędzie zapisuje się w dokumencie po kliknięciu na nim na liście.

Jeśli zamówienie dotyczy wypożyczenia, pojawią się dodatkowe pola. W tych polach wybierasz okres wypożyczenia narzędzia z kalendarza. Te pola nie są dostępne dla zakupu narzędzi.

W polu Ilość wpisujesz, ile narzędzi chcesz kupić lub wypożyczyć. Kliknij Dodaj, żeby dodać pozycję do dokumentu. Program nie pozwala na dodanie pozycji z ilością 0.

Po dodaniu wszystkich pozycji, użyj polecenia Zapisz, aby zakończyć proces. Możesz też zapisać dokument w buforze i wrócić do niego później. W tym przypadku, przechodzisz do innej części menu bez potwierdzania polecenia Zapisz i używasz polecenia Anuluj.

Dla dokumentów w trakcie realizacji, numer referencyjny jest widoczny w polu NR ZA. Definitywny numer dokumentu zapisuje się po jego zatwierdzeniu.

TCS program demo

Oferta oprogramowania do narzędziowni to nie tylko opis na stronie internetowej.
Jeżeli prezentacja multimedialna nie wystarcza to przekonaj się samodzielnie.
Czy nasze demo programu TCS Twoim potrzebom?

Załączniki

W przypadku systemu TCS.net firmy SoftwareStudio, funkcja ZAŁĄCZNIKI jest integralną częścią oprogramowania, która umożliwia kompleksowe zarządzanie dokumentacją poprzez dołączanie i przechowywanie plików w różnych formatach. W połączeniu z innymi funkcjonalnościami, takimi jak wyszukiwanie, sortowanie czy raportowanie, funkcja ZAŁĄCZNIKI zapewnia pełne wsparcie w zarządzaniu dokumentami w organizacji.

Usługi informatyczne

Usługi informatyczne mają ogromne znaczenie dla narzędziowni, umożliwiając im efektywne zarządzanie, kontrolę i monitorowanie zasobów narzędziowych. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom informatycznym narzędziownia może zoptymalizować swoje procesy, zwiększyć efektywność operacyjną, minimalizować straty i koszty, a także poprawić bezpieczeństwo pracy.

Narzędziownia online

Narzędziownia online to rozwiązanie, które umożliwia dostęp do programu zarządzającego narzędziami poprzez Internet. Zamiast instalować program na lokalnym komputerze, użytkownik ma możliwość logowania się do narzędziowni za pośrednictwem przeglądarki internetowej. Takie rozwiązanie ma swoje wady i zalety, które warto rozważyć przed podjęciem decyzji o wyborze narzędziowni online.