Edycja kartoteki pracownika

Program Studio TCS.net pomaga w edycji kartoteki pracownika. Użytkownik wybiera polecenie "EDYCJA". Sprawia on, że zarządzanie danymi pracowniczymi staje się proste. Wszystkie zmiany odbywają się szybko. System zapisuje aktualizacje. Zarządzanie kartotekami pracowniczymi jest efektywne. Program Studio TCS.net wspiera kadrowych. Ułatwia im codzienną pracę.

Edycja kartoteki pracownika

Program Studio TCS.net ułatwia edycję kartoteki pracownika. Aby dokonać modyfikacji, należy użyć polecenia „EDYCJA”. Po jego wywołaniu, pojawi się formatka, która pozwala na wprowadzenie zmian w wybranych polach. Dzięki temu można łatwo aktualizować informacje o pracownikach w systemie.

Modyfikacja kartoteki pracownika wymaga użycia polecenia EDYCJA. Po wywołaniu funkcji zostaje wyświetlona formatka umożliwiająca wprowadzenie zmian w wybranych polach.

Studio TCS.net moduł Kartoteki obiekty

Wprowadzone zmiany należy zapisać korzystając z przycisku ZAPISZ, przycisk ANULUJ to możliwość wycofania się z wprowadzonych zmian. W miarę zwiększania się złożoności systemów informatycznych ich integracja nabiera coraz większego znaczenia. Aplikacja Internetowa (webowa) to program komputerowy, który pracuje na serwerze. Komunikuje się on poprzez sieć komputerową z hostem użytkownika komputera z wykorzystaniem przeglądarki internetowej użytkownika.

Nasze aplikacje działające przez przeglądarkę internetową przypominają w działaniu standardowe aplikacje Windows, oferują przyjazny interfejs użytkownika. Narzędzia znakowane są za pomocą tagów RFID. Tagi RFID UHF montuje się za pomocą kleju, nitów, trytytki lub są przykręcane. 

Każda branża jest inna. Nasze rozwiązania zostały stworzone, aby sprostać coraz bardziej złożonym wymaganiom. Używaj magazynowa aplikacja w narzędziowni, aby ułatwić procesy w swojej firmie. Powinieneś rozważyć, czy nie potrzebujesz magazynowa aplikacja w narzędziowni.

TCS program demo

Oferta oprogramowania do narzędziowni to nie tylko opis na stronie internetowej.
Jeżeli prezentacja multimedialna nie wystarcza to przekonaj się samodzielnie.
Czy nasze demo programu TCS Twoim potrzebom?
Generowanie kodów kreskowych
ss_administrator

Generowanie kodów kreskowych

Generowanie kodów kreskowych w TCS.net firmy SoftwareStudio to prosta i intuicyjna procedura, która pozwala na tworzenie różnych typów kodów. Kody kreskowe znajdują zastosowanie w wielu dziedzinach życia i są nieodłącznym elementem współczesnego biznesu. Dzięki nim możliwe jest łatwe i szybkie identyfikowanie produktów oraz zarządzanie nimi w ramach przedsiębiorstwa.

Business Intelligence
ss_administrator

Business Intelligence

Business Intelligence to proces przekształcania danych w informacje. Informacje te stanowią wartościową wiedzę dla firm. Dzięki temu można podnieść konkurencyjność przedsiębiorstwa.

Dokumentacja techniczna
ss_administrator

Dokumentacja techniczna

Dokumentacja techniczna dotycząca systemu TCS.net firmy SoftwareStudio obejmuje szeroki zakres informacji, które pomagają zrozumieć, skonfigurować, wdrożyć i utrzymać ten system.