Baza danych SQL Server 2012

Baza danych SQL Server 2012

SQL Server 2012 o nazwie kodowej Denali został oficjalnie ukończony. Microsoft udostępnił możliwość pobierania wersji ewaluacyjnej oraz edycji Express, które — przypomnijmy — są bezpłatne także do zastosowań komercyjnych. BAZA DANYCH SQL SERVER 2012 - SQL Server 2012 to nowa wersja produktu gwarantująca wyższy poziom niezawodności podczas realizacji funkcji mających znaczenie krytyczne dla klientów poprzez zapewnienie mniejszej awaryjności i większej wydajności oraz poprzez rozbudowany system bezpieczeństwa.

BAZA DANYCH SQL SERVER 2012 – SQL Server 2012 to nowa wersja produktu gwarantująca wyższy poziom niezawodności podczas realizacji funkcji mających znaczenie krytyczne dla klientów poprzez zapewnienie mniejszej awaryjności i większej wydajności oraz poprzez rozbudowany system bezpieczeństwa.

SQL Server 2012 o nazwie kodowej Denali został oficjalnie ukończony. Microsoft udostępnił możliwość pobierania wersji ewaluacyjnej oraz edycji Express, które — przypomnijmy — są bezpłatne także do zastosowań komercyjnych.

SQL Server 2012 oferuje przełomowe rozwiązania w zakresie analizy danych (Breakthrough Insight), dzięki zarządzanej samoobsługowej funkcjonalności eksploracji danych i znakomitym interaktywnym narzędziom do wizualizacji danych. Zapewnia także dostęp do chmury obliczeniowej na warunkach dogodnych dla klienta (Cloud On Your Terms), umożliwiając tworzenie i rozbudowywanie rozwiązań, obejmujących zarówno oprogramowanie instalowane lokalnie (w siedzibie klienta), jak i dostępne za pośrednictwem publicznej chmury obliczeniowej.

SQL Server 2012 to platforma informatyczna przygotowana do współpracy z chmurą obliczeniową (Cloud Ready). Serwer baz danych Microsoftu występuje tylko w wersji Standard i Enterprise, do tego pojawia się nowa edycja Business Intelligence. Na swoich miejscach pozostają oczywiście bezpłatne edycje Developer i Express. W szczególności jednak znika wersja Datacenter, zmniejszona została także dostępność bardzo popularnej edycji Web Edition — nie da się jej już zakupić bez posiadania umowy licencjonowania grupowego i rozszerzenia SPLA.

Standard SQL

SQL został opracowany w latach 70. w firmie IBM. Stał się standardem w komunikacji z serwerami relacyjnych baz danych. Wiele współczesnych systemów relacyjnych baz danych używa do komunikacji z użytkownikiem SQL, dlatego potocznie mówi się, że korzystanie z relacyjnych baz danych to korzystanie z SQL-a. Pierwszą firmą, która włączyła SQL do swojego produktu komercyjnego, był Oracle. Dalsze wprowadzanie SQL-a, w produktach innych firm, wiązało się nierozłącznie z wprowadzaniem modyfikacji pierwotnego języka. Wkrótce utrzymanie dalszej jednolitości języka wymagało wprowadzenia standardu.


magazyn wysokiego składowania

TCS program demo

Oferta oprogramowania do narzędziowni to nie tylko opis na stronie internetowej.
Jeżeli prezentacja multimedialna nie wystarcza to przekonaj się samodzielnie.
Czy nasze demo programu TCS Twoim potrzebom?
basiap

Uwagi

Po wywołaniu funkcji UWAGI zostanie wyświetlone okno umożliwiające dopisanie nowych uwag do wybranej kartoteki lub dokumentu oraz zostaną wyświetlone dopisane już wcześniej uwagi. Jeżeli aplikacja narzędziownia i administrator programu tcs.net ma działać na kilkudziesięciu czy kilkuset komputerach jednocześnie, a baza danych liczy sobie nie tysiące, ale miliony zapisów wersja DEMO programu pozwali zbadać jak dana wersja oprogramowania radzi sobie z takim obciążeniem. Wymagania dotyczące narzędziownia i administrator programu tcs.net muszą być zdefiniowane precyzyjnie, a przede wszystkim muszą być kompletne.

SAdam

Harmonogramy

Program CMMS.net pozwala rejestrować szereg danych o charakterze dokumentów, zapisy i obsługa realizowane są z wykorzystaniem specjalnych transakcji które pozwalają na zapis informacji o zdarzeniach. Jedną z wielu transakcji jest opcja Harmonogramów.

SAdam

Integracja z systemem ERP

Program do obsługi magazynu wypożyczania narzędzi oraz ewidencji środków trwałych i wyposażenia można zintegrować z systemem SAP R3 ERP poprzez wymianę kluczowych informacji na zasadzie OnLine lub OffLine. Wymiana danych w zakresie kartotek towarowych, kontrahentów oraz dokumentów magazynowych pozwala na współpracę programu z system SAP R3. Konta użytkowników – aplikacja będzie mogła funkcjonować poprawnie dopiero wtedy, jak zostaną zdefiniowane konta użytkowników, za pomocą których będą mogli się oni logować do aplikacji. Zadaniem tym zajmuje się specjalny dedykowany użytkownik Administrator, który przypisany jest do roli administracyjnej, za pomocą której ma on dostęp do formularzy zakładania kont użytkownikom różnych grup funkcyjnych (ról).