Uwagi

Po wywołaniu funkcji UWAGI zostanie wyświetlone okno umożliwiające dopisanie nowych uwag do wybranej kartoteki lub dokumentu oraz zostaną wyświetlone dopisane już wcześniej uwagi. Jeżeli aplikacja narzędziownia i administrator programu tcs.net ma działać na kilkudziesięciu czy kilkuset komputerach jednocześnie, a baza danych liczy sobie nie tysiące, ale miliony zapisów wersja DEMO programu pozwali zbadać jak dana wersja oprogramowania radzi sobie z takim obciążeniem. Wymagania dotyczące narzędziownia i administrator programu tcs.net muszą być zdefiniowane precyzyjnie, a przede wszystkim muszą być kompletne.

Po wywołaniu funkcji UWAGI zostanie wyświetlone okno umożliwiające dopisanie nowych uwag do wybranej kartoteki lub dokumentu oraz zostaną wyświetlone dopisane już wcześniej uwagi.

Uwagi

Dodanie nowej uwagi jest możliwe dzięki funkcji DODAJ NOWY. Po wywołaniu funkcji wyświetli się okno dopisania nowej uwagi-notatki

Uwagi - nowa

W polu KOD należy wpisać kod uwagi, następnie jej tytuł, w polu Uwagi należy wpisać treść notatki. Nowa notatka zostaje dopisana po uruchomieniu przycisku-funkcji ZAPISZ.

Po kliknięciu na istniejącej już uwadze na pasku funkcji pojawią się nowe funkcje EDYCJA i USUŃ

Uwagi - edycja

Funkcja EDYCJA służy do wprowadzenia zmian w istniejącej już uwadze, natomiast USUŃ to możliwość usunięcia błędnie wprowadzonej uwagi. Jeżeli aplikacja narzędziownia i administrator programu tcs.net ma działać na kilkudziesięciu czy kilkuset komputerach jednocześnie, a baza danych liczy sobie nie tysiące, ale miliony zapisów wersja DEMO programu pozwali zbadać jak dana wersja oprogramowania radzi sobie z takim obciążeniem. Wymagania dotyczące narzędziownia i administrator programu tcs.net muszą być zdefiniowane precyzyjnie, a przede wszystkim muszą być kompletne.

Najczęściej używaną bazą danych jest Microsoft SQL Server wersja 2012 lub nowsza. Bezpieczeństwo i dostępność, czyli zwiększona skalowalność, dostępność oraz bezpieczeństwo. Ułatwiają one zapewnienie użytkownikom nieprzerwanego dostępu do aplikacji Business Intelligence i raportów.

Różne sposoby identyfikacji pracownika pozwalają na dostosowanie rozwiązań technologicznych do specyfiki pracy danego przedsiębiorstwa. Dzięki programowi i jego ewidencji sprzęt znajdujący się na wyposażeniu będzie dostępny na czas.

TCS program demo

Oferta oprogramowania do narzędziowni to nie tylko opis na stronie internetowej.
Jeżeli prezentacja multimedialna nie wystarcza to przekonaj się samodzielnie.
Czy nasze demo programu TCS Twoim potrzebom?

Zarządzanie projektem IT

Narzędziownia a zarządzanie projektem IT , czyli Software house. Powiązane wpisy: Wirtualizacja serwerówWirtualizacja usług w chmurze systemu Windows Azure umożliwiają szybkie wdrażanie zaawansowanych aplikacji i usług oraz zarządzanie nimi. Wystarczy przekazać aplikację, a system Windows

Excel import danych do bazy SQL

Importowane mogą być wyłącznie dane z plików zgodnych z wersją 97/2003 (XLS) odpowiednio sformatowane. Administrator z poziomu listy skorowidzy ustawia jakiego rodzaju importy są dozwolone za pomocą programu magazynowego. W tym celu ustawia (dopisuje lub zmienia konfigurację) skorowidz importu danych z excela. Konfiguracja programowego skorowidza pozwala określić do jakiej tabeli SQL dane będą wgrywane oraz określa przyjazną nazwę dla użytkownika tych danych. W przedstawionym przykładzie będziemy się opierać na imporcie danych kartoteki magazynowej, które wgrywane będą do tabeli KNASO.

Przeglądanie stanów magazynowych

Przeglądanie stanów magazynowych w systemie TCS.net to niezwykle przydatna funkcjonalność, która umożliwia pracownikom bieżącą kontrolę nad stanem i dostępnością narzędzi w magazynie. Dzięki możliwości śledzenia stanu bieżącego oraz informacji o dostępnych narzędziach, użytkownicy mogą efektywnie zarządzać zasobami i zapewnić płynne działanie procesów w zakładzie pracy.