Program narzędziarnia

narzędzia-pomiarowe

Program narzędziarnia

Program narzędziarnia jest optymalnym rozwiązaniem powstałym w wyniku obserwacji zapotrzebowania oprogramowania pozwalającego na zarządzanie narzędziami w firmach produkcyjnych, budowlanych, logistycznych, ale też wielu innych. To nieoceniona pomoc w wielu procesach, które zachodzą w pomieszczeniach, czy też budynkach przechowujących narzędzia.

narzędziownia

Program narzędziarnia – zarządzanie narzędziami

Oprogramowanie od SoftwareStudio pozwala na dokonywanie ewidencji narzędzi. Można dokonywać wyboru konkretnych cech, a zarazem dzielić narzędzia ze względu na różne dane. Łatwo jest więc tworzyć grupy przedmiotów i kategoryzować je pod względem lokalizacji, osoby, która wypożycza narzędzie, czy stan (do naprawy/działające) oraz definiując ich dowolny podział zarówno ze względu na grupy, lokalizację w magazynie czy przypisanie osobom odpowiedzialnym za ich użytkowanie lub nadzór.

Program narzędziarnia

Program narzędziarnia – lokalizacja narzędzi

Dzięki oprogramowaniu Narzędziownia.NET możliwe jest bezbłędne zlokalizowanie konkretnych narzędzi i sprzętów. Udostępniane są także informacje na temat ilości przedmiotów wyselekcjonowanych w oprogramowaniu. Lokalizacja to nie tylko sprawdzanie gdzie dokładnie są narzędzia, ale też monitorowanie wypożyczeń przez pracowników. Można odczytać kto w danej chwili ma przypisane konkretne narzędzie i do kiedy jest ono zarezerwowane.

kody kreskowe, automatyczna identyfikacja

Automatyzacja identyfikacji

Oprogramowanie do kontrolowania narzędzi SoftwareStudio stosuje automatyczną identyfikację zarówno pracowników, jak i narzędzi. Przyczyną możliwości wdrożenia takiego rozwiązania jest bazowanie na nowoczesnych rozwiązaniach technologicznych. W kwestii identyfikacji narzędzi korzysta się z nośników informacji, którymi najczęściej są kody kreskowe. Natomiast automatyzację identyfikacji pracowników stworzyliśmy z wykorzystaniem kart magnetycznych, czy kodów kreskowych (umieszczonych na kartach pracowników). Możliwe jest korzystanie z technologii RFID w formie breloków, albo też kart.

Nowoczesna narzędziownia
wymaga nowoczesnego oprogramowania.

Tool Management Software

TCS program demo

Oferta oprogramowania do narzędziowni to nie tylko opis na stronie internetowej.
Jeżeli prezentacja multimedialna nie wystarcza to przekonaj się samodzielnie.
Czy nasze demo programu TCS Twoim potrzebom?
Program-do-obsługi-Narzędziowni
SAdam

Zapytania ofertowe

Zapytania ofertowe umożliwiają wysłanie zapytań ofertowych o wypożyczenie bądź zakup narzędzi do dostawców skojarzonych z wybranymi kartotekami asortymentowymi. W rejestrze zapytań ofertowych aktywne są funkcje: edycji, podglądu oraz wydruku.

SAdam

Magazyn

Program umożliwia wybór opcji obsługi magazynu części i materiałów eksploatacyjnych. Ewidencja kartotek może być prowadzona bez obliczania stanów lub z ustalaniem stanów magazynowych. W drugim wariancie (stany magazynowe) prowadzona jest ewidencja przyjęć i wydań, na

SAdam

Przygotowywanie raportów SQL Server

Zatrudnienie programistów zajmujących się tworzeniem zaawansowanych raportów na potrzeby tysięcy użytkowników jest finansowo opłacalne i przynosi całej korporacji korzyści w postaci spójnych i profesjonalnie zaprojektowanych raportów. Jednak czasami pojedynczy użytkownicy biznesowi potrzebują dokonać modyfikacji w raporcie, a nawet stworzyć własny raport w związku z pojawieniem się specyficznych wymagań. Usługi SQL Server Reporting Services oferują zaktualizowany pakiet produktów: Zaktualizowano „tradycyjne” raporty podzielone na strony, dzięki czemu można tworzyć nowocześnie wyglądające raporty z zaktualizowanymi narzędziami i nowymi funkcjami do ich tworzenia. Nowe raporty mobilne z responsywnym układem, który dostosowuje się do różnych urządzeń i różnych sposobów ich trzymania. Nowoczesny portal internetowy, który możesz przeglądać w dowolnej nowoczesnej przeglądarce.