Program narzędziarnia

narzędzia-pomiarowe

Program narzędziarnia

Program narzędziarnia jest optymalnym rozwiązaniem powstałym w wyniku obserwacji zapotrzebowania oprogramowania pozwalającego na zarządzanie narzędziami w firmach produkcyjnych, budowlanych, logistycznych, ale też wielu innych. To nieoceniona pomoc w wielu procesach, które zachodzą w pomieszczeniach, czy też budynkach przechowujących narzędzia.

narzędziownia

Program narzędziarnia – zarządzanie narzędziami

Oprogramowanie od SoftwareStudio pozwala na dokonywanie ewidencji narzędzi. Można dokonywać wyboru konkretnych cech, a zarazem dzielić narzędzia ze względu na różne dane. Łatwo jest więc tworzyć grupy przedmiotów i kategoryzować je pod względem lokalizacji, osoby, która wypożycza narzędzie, czy stan (do naprawy/działające) oraz definiując ich dowolny podział zarówno ze względu na grupy, lokalizację w magazynie czy przypisanie osobom odpowiedzialnym za ich użytkowanie lub nadzór.

Program narzędziarnia

Program narzędziarnia – lokalizacja narzędzi

Dzięki oprogramowaniu Narzędziownia.NET możliwe jest bezbłędne zlokalizowanie konkretnych narzędzi i sprzętów. Udostępniane są także informacje na temat ilości przedmiotów wyselekcjonowanych w oprogramowaniu. Lokalizacja to nie tylko sprawdzanie gdzie dokładnie są narzędzia, ale też monitorowanie wypożyczeń przez pracowników. Można odczytać kto w danej chwili ma przypisane konkretne narzędzie i do kiedy jest ono zarezerwowane.

kody kreskowe, automatyczna identyfikacja

Automatyzacja identyfikacji

Oprogramowanie do kontrolowania narzędzi SoftwareStudio stosuje automatyczną identyfikację zarówno pracowników, jak i narzędzi. Przyczyną możliwości wdrożenia takiego rozwiązania jest bazowanie na nowoczesnych rozwiązaniach technologicznych. W kwestii identyfikacji narzędzi korzysta się z nośników informacji, którymi najczęściej są kody kreskowe. Natomiast automatyzację identyfikacji pracowników stworzyliśmy z wykorzystaniem kart magnetycznych, czy kodów kreskowych (umieszczonych na kartach pracowników). Możliwe jest korzystanie z technologii RFID w formie breloków, albo też kart.

Nowoczesna narzędziownia
wymaga nowoczesnego oprogramowania.

Tool Management Software

TCS program demo

Oferta oprogramowania do narzędziowni to nie tylko opis na stronie internetowej.
Jeżeli prezentacja multimedialna nie wystarcza to przekonaj się samodzielnie.
Czy nasze demo programu TCS Twoim potrzebom?
kody kreskowe, automatyczna identyfikacja
SAdam

Kody QR

Kody QR lub QR Code (QR jest skrótem od ang. Quick Response) – alfanumeryczny, dwuwymiarowy, matrycowy, kwadratowy kod kreskowy wynaleziony przez japońską firmę Denso-Wave w 1994 roku. Jest to kod modularny i stałowymiarowy. Pozwala na zakodowanie znaków należących do alfabetu arabskiego, greckiego, hebrajskiego lub cyrylicy jak również innych symboli określonych przez użytkownika.

android-Integracja-SAP
SAdam

System ERP integracja narzędziowni

Program do używania w narzędziownia do obsługi magazynu wypożyczania narzędzi. Ewidencja środków trwałych i wyposażenia można zintegrować z systemem ERP SAP R3 lub Hana poprzez wymianę kluczowych informacji na zasadzie OnLine lub OffLine.

najciekawsze w programie magazynowym
SAdam

Najciekawsze w programie magazynowym

Zobacz co jest najciekawsze w magazynie narzędzi. Oprogramowanie, które używać będziesz w magazynie z narzędziami powinno być szybkie i niezawodne. Narzędzia wypożyczone pracownikom lub kontrahentom podlegają zwrotowi do magazynu, skąd zostały pobrane – wypożyczone. Oprogramowanie